Stanowisko:

Finance Manager (m/k)

Firma: Michael Page

Miasto/Region:Kraków / małopolskie

Treść oferty:

Kogo szukamy / Profile description:

  • Wykształcenie wyższe w kierunkach związanych z ekonomią lub finansami
  • Udokumentowane co najmniej pięcioletnie doświadczenia na stanowisku kierowniczym w dziale finansowym bądź w firmie audytorskiej
  • Znajomość międzynarodowych standardów rachunkowości (IFRS)
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne (ustne i pisemne)
  • Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego, najlepiej jeden dodatkowy język obcy
  • Bardzo dobre umiejętności menedżerskie
  • Doświadczenie w międzynarodowym i dynamicznym środowisku
  • Bardzo dobra znajomość rozwiązań IT (MS Office)

Opis stanowiska / Job description:

  • Bieżące prowadzenie i nadzór nad procesami finansowo-administracyjnymi zgodnie wymaganiami powszechnie obowiązujących przepisów
  • Zarządzanie 3 osobowym zespołem
  • Wsparcie zespołu zarządzającego przedsiębiorstwem
  • Sporządzanie sprawozdań statutowych i zgodnych z IFRS sprawozdań finansowych.
  • Współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym
  • Przeprowadzać analizy ad hoc i szczegółowe analizy wyników operacyjnych i finansowych centrum
  • Wdrożenie oprogramowania księgowego / raportowego
  • Przygotowanie budżetu, prognoz i planów
  • Zarządzanie przepływani pieniężnymi
  • Koordynacja zamknięć miesiąca oraz przygotowanie pakietu raportowego do grupy
  • Kontakt z audytorami, bankami
  • Inicjowanie i realizacja projektów usprawniających

Oferujemy / We offer:

Nasz Klient oferuje możliwość pracy w międzynarodowym środowisku, z możliwościami awansu do struktur grupowych.

Podsumowanie / Job summary:

Oferta pracy dla managerów finansowych z mniejszych międzynarodowych spółek.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 14 wyświetleń oferty [Finance Manager (m/k) Kraków]