Stanowisko:

Inżynier rozwoju algorytmów ADAS (Model Driven Development)

Firma: ZF Group

Miasto/Region:Łódź / łódzkie

Pracując na tym stanowisku, Twoim zadaniem będzie tworzenie zaawansowanych algorytmów mających bezpośredni wpływ na zachowanie samochodu na drodze. Dzięki temu przyczynisz się do zwiększenia komfortu oraz bezpieczeństwa zarówno użytkowników pojazdu, w którym znajdzie się oprogramowanie, jak i pozostałych uczestników ruchu drogowego. Nasze produkty znajdują zastosowanie w najnowszych samochodach największych marek na rynku. Tworzenie oprogramowania odbywa się zgodnie z założeniami Model Driven Developmentu oraz normami bezpieczeństwa dla przemysłu motoryzacyjnego.

Twoje zadania:

  • Zapewnienie zgodności z powyższymi procesami;
  • Kontakt z przedstawicielami koncernów samochodowych;
  • Praca koncepcyjna związana z implementacją algorytmów realizujących otrzymane wymagania;
  • Definiowanie zadań, ustalanie ich priorytetów oraz szacowanie czasu potrzebnego na ich realizację.

Wymagania:

  • Studenci kierunków: automatyka i robotyka, informatyka, elektronika i telekomunikacja oraz podobnych.
  • Podstawowa wiedza z zakresu systemów wbudowanych oraz programowania w języku C.
  • Język angielski na poziomie bardzo dobrym.
  • Znajomość środowiska MATLAB Simulink.
  • Chęć do nauki oraz umiejętność pracy w międzynarodowym środowisku.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Mile widziana:

  • Znajomość działania nowoczesnych systemów bezpieczeństwa w samochodach.
  • Wiedza z zakresu teorii sterowania, metod numerycznych i przetwarzania sygnałów cyfrowych;
  • Prawo jazdy kategorii B;
  • Wiedza z zakresu interfejsów komunikacyjnych (CAN, SPI, Ethernet).

Oferujemy:

  • Pracę z najnowszymi technologiami w obszarze elektroniki oraz oprogramowania w przemyśle motoryzacyjnym;
  • Specjalistyczne szkolenia oraz wsparcie rozwoju pracownika;
  • Przyjazną atmosferę sprzyjającą pracy twórczej;
  • Umowa o pracę z możliwością rozliczenia praw autorskich;
  • Pakiet socjalny: opieka medyczna, pakiet ubezpieczeń, karta sportowa;
  • Pakiet relokacyjny;
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 10 wyświetleń oferty [Inżynier rozwoju algorytmów ADAS (Model Driven Development) Łódź]