Stanowisko:

Administrator Linux

Firma: Asseco Poland S.A.

Miasto/Region:Warszawa / mazowieckie

Treść oferty:

Brzmi zachęcająco?

Masz doświadczenie w administrowaniu systemami? A może potrafisz skryptować? Jeżeli interesuje Cię praca w projektach realizowanych dla instytucji publicznych, w zdefiniowanym środowisku, przy wykorzystaniu najnowszych technologii – aplikuj i dowiedz się więcej!

Czym będziesz się zajmować?

  • Administrowaniem rozwiązaniami opartymi na technologii Red Hat
  • Administrowaniem serwerami aplikacyjnymi w zakresie instalacji aplikacji oraz monitorowaniem i diagnozowaniem działania
  • Automatyzacją prac administracyjnych poprzez tworzenie skryptów w Bash, Perl, SQL
  • Administrowaniem repozytoriów SVN, JIRA, Confluence
  • Administrowaniem siecią LAN
  • Przyjmowaniem i obsługą zgłoszeń i incydentów
  • Administrowaniem wysokodostępnym systemem centralnym realizującym zadania biznesowe

Co będzie Ci potrzebne, aby móc wykonywać powierzone zadania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub pokrewnym
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczna wiedza i umiejętność w zakresie technologii Red Hat, Centos
  • Znajomość podstawowa baz danych Postgres, Oracle
  • Znajomość podstawowa SQL-a
  • Znajomość zagadnień serwerów aplikacyjnych: WebLogic, Glassfish, WildFly
  • Znajomość Microsoft Windows Server, Active Directory i Microsoft Exchange
  • Umiejętność pisania skryptów
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji technicznej
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Mile widziane:

  • Wiedza z zakresu administrowania sieciami LAN
  • Wiedza z zakresu bezpieczeństwa siec (IPSec VPN, SSL, VPN)
  • Certyfikat RHCSA, MCSA

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 11 wyświetleń oferty [Administrator Linux Warszawa]