Stanowisko:

Doradca techniczno-handlowy ds. instalacji fotowoltaicznych

Firma: HR Partner Monika Pszuk

Miasto/Region:mazowieckie, podkarpackie, świętokrzyskie, małopolskie, podlaskie, śląskie, zachodniopomorskie, dolnośląskie / dolnośląskie

Treść oferty:

Obowiązki:

  1. Sprzedaż i doradztwo w dziedzinie instalacji fotowoltaicznych
  2. Aktywne pozyskiwanie klientów prywatnych i biznesowych
  3. Rzetelna obsługa klientów
  4. Przygotowywanie i negocjowanie ofert
  5. Posprzedażowa obsługa klienta
  6. Realizacja celów sprzedażowych

Wymagania:

  1. Doświadczenie w pracy na stanowisku doradcy techniczno-handlowego (mile widziane doświadczenie w zakresie sprzedaży mikroinstalacji fotowoltaicznych)
  2. Bardzo dobre umiejętności sprzedażowe
  3. Silna motywacja do pracy i orientacja na cel
  4. Wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole
  5. Umiejętność nawiązywania i utrzymywania otwartych oraz trwałych relacji międzyludzkich
  6. Znajomość oprogramowania Pakietu MS Office
  7. Prawo jazdy kat B

Oferujemy

  1. Dynamiczną i interesującą współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku
  2. Możliwość wdrażania własnych rozwiązań sprzedażowych
  3. Szkolenia branżowe i sprzedażowe
  4. Wsparcie i doradztwo
  5. Pracę w zespole ludzi, którzy potrafią działać zespołowo
  6. Stabilne warunki zatrudnienia (2 modele współpracy) wynagrodzenie bazowe 2600 brutto + 200 zł premii za każdy sprzedany kW
  7. Samochód służbowy (także do celów prywatnych)
  8. Narzędzia pracy tj. telefon służbowy, laptop
  9. Udział w ścieżce rozwoju

HR Partner to Agencja Rekrutacyjna (17264) która kieruje kandydatów do bezpośredniego zatrudnienia w sprawdzonych firmach. Idealnie odpowiadamy na potrzeby obecnego rynku pracy. Dzięki skuteczności staliśmy się Partnerem biznesowym wielu firm z całej Polski. Każdy kandydat uzyskuje zatrudnienie bezpośrednie już od pierwszego dnia pracy.

W związku z rozwojem firmy naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 3 wyświetleń oferty [Doradca techniczno-handlowy ds. instalacji fotowoltaicznych mazowieckie, podkarpackie, świętokrzyskie, małopolskie, podlaskie, śląskie, zachodniopomorskie, dolnośląskie]