Stanowisko:

Salesforce Developer

Firma: POS Group

Miasto/Region:Warszawa / mazowieckie

POS Group Sp. z o.o. to połączenie doświadczenia i innowacyjności w zakresie świadczonych usług HR. Proponowane przez nas rozwiązania stają się doceniane na rynku ze względu na indywidualne i kompleksowe podejście.

Główne zadania na stanowisku:

• Implementacja wymagań biznesowych przy współpracy z Product Owner’em

• Implementacja automatycznych testów jednostkowych

• Aktywny udział w rozwoju automatyzacji na platformie Salesforce

• Budowa integracji z istniejącymi systemami IT

• Dokumentowanie tworzonych rozwiązań

Wymagania:

• Minimum 2 lata doświadczenia w tworzeniu rozwiązań na platformie Salesforce

• Bardzo dobra znajomość dobrych praktyk developerskich oraz technologii Salesforce: Apex, Visual Force Pages, Lightning

• Bardzo dobra znajomość technologii internetowych: Javascript, CSS, HTML

• Doświadczenie w budowaniu integracji opartej o REST API

• Samodzielność w rozwiązywaniu problemów

• Komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej w metodyce Scrum/Agile

• Znajomość języka angielskiego na poziomie wystarczającym do czytania dokumentacji technicznej

• Mile widziana znajomość narzędzi typu „workflow” (IBM BPM)

Oferujemy:

• Pracę w modelu hybrydowym (1-2 dni tygodniowo w biurze)

• Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole

• Wynagrodzenie + premia kwartalna

• Benefity pracownicze

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 12 wyświetleń oferty [Salesforce Developer Warszawa]