Stanowisko:

Analityk Finansowy Fundacji i Spółek Zagranicznych

Firma: Cavatina Holding

Miasto/Region:Bielsko-Biała / śląskie

Osoby zainteresowane prosimy o przysyłanie swojej aplikacji za pomocą przycisku

CAVATINA HOLDING S.A. to spółka o stabilnej pozycji na rynku i bogatym doświadczeniu w branży nieruchomości. Właściciel kompleksu biurowców klasy A w Krakowie - Business Equal Park, a także Diamentum Office i Carbon Tower we Wrocławiu. Dołącz do pracowników Grupy Kapitałowej CAVATINA HOLDING S.A, lidera rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce.

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie i monitoring realizacji budżetów dla wybranych segmentów działalności Grupy Kapitałowej
  • sporządzanie prognoz przepływów finansowych dla wybranych segmentów działalności Grupy Kapitałowej
  • weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem zgodności z zawartymi umowami i złożonymi zamówieniami
  • przygotowywanie raportów zarządczych i kontrolingowych dla Zarządu Grupy Kapitałowej
  • udział w opracowywaniu i wdrażaniu procesów biznesowych i procedur wewnętrznych
  • współpraca z innymi działami i zespołami w Grupie
  • dbałość o prawidłowy obieg i archiwizację dokumentów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, ekonomia, rachunkowość)
  • doświadczenie w rozliczaniu budżetów i raportowaniu do zarządu
  • dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziana znajomość języka włoskiego i/lub niemieckiego
  • umiejętność pracy z dużą ilością danych i pod presją czasu
  • umiejętność pracy z umowami i innymi dokumentami prawnymi
  • umiejętność identyfikacji błędów i niezgodności
  • samodzielność w działaniu
  • skrupulatność, dokładność, sumienność
  • otwartość na nowe zadania, wyzwania, chęć pracy w dynamicznym otoczeniu
  • bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie i pracę u jednego z liderów rynku nieruchomości komercyjnych
  • komfortowe warunki pracy
  • przyjazną atmosferę opartą na pracy zespołowej
  • wsparcie zgranego zespołu w realizacji zadań
  • możliwość dużego rozwoju zawodowego i rozwoju kompetencji
  • pakiet benefitów pracowniczych (m.in. prywatna opieka medyczna, Multisport)

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 11 wyświetleń oferty [Analityk Finansowy Fundacji i Spółek Zagranicznych Bielsko-Biała]