Stanowisko:

Konstruktor

Firma: Kalen

Miasto/Region:Lubin / dolnośląskie

Treść oferty:

Wymagania :

  • wykształcenie wyższe techniczne o kierunku mechanika, inżynieria materiałowa, budowa maszyn, klimatyzacja i ogrzewnictwo lub pokrewne
  • mile widziana znajomość układów chłodzenia, płynów, olejów, sprężonego powietrza oraz układów chłodzenia silników spalinowych
  • doświadczenie w projektowaniu maszyn, urządzeń
  • dobra znajomość programów projektowania  i programów do obliczeń (preferowany Solidworks, BricsCAD, Mathcad)
  • znajomość pakietu MS Office (excel)
  • umiejętność pracy w zespole, organizacji pracy i ustalania priorytetów
  • komunikatywność oraz wysoka kultura osobista
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. B (mile widziane)

Oferujemy :

  • stałą i stabilną pracę w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę i atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • ciekawe i ambitne zadania
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • dodatkowe benefity (prywatne ubezpieczenie zdrowotne, firmowa siłownia)

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV wraz z numerem ref. na adres: rekrutacje@kalen.pl

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kalen moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych, w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.)

KRAZ nr licencji: 16866

Dla naszego Klienta, firmy z branży technicznej, poszukujemy Kandydatów z doświadczeniem na stanowisko:

Lubin, woj. śląskie

Obowiązki:

  • projektowanie urządzeń
  • inicjowanie i wprowadzanie zmian konstrukcyjnych, technologicznych, materiałowych zmierzających do poprawy jakości wyrobów
  • tworzenie dokumentacji technicznej
  • przygotowywanie dokumentacji związanej z ISO 9001
  • współpraca z działem zaopatrzenia w zakresie analizy kosztów projektowanych wyrobów oraz w prowadzeniu działań oszczędności kosztów oraz poprawy wydajności produkcyjnej

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 20 wyświetleń oferty [Konstruktor Lubin]