Stanowisko:

OFFICE MANAGER

Firma: Alnag

Miasto/Region:Kraków / małopolskie

Treść oferty:

Główny zakres obowiązków:

  • kompleksowa organizacja pracy biura;
  • wsparcie w prowadzonych projektach;
  • przygotowywanie rozliczeń/raportów, prostych umów oraz pism;
  • prowadzenie kalendarza spotkań oraz ich obsługa;
  • nadzorowanie prac administracyjno-biurowych;
  • planowanie i kontrolowanie kosztów funkcjonowania biura oraz odpowiedzialność za zaopatrzenie (artykułu biurowe, spożywcze, sprzęty biurowe itp.);
  • kontakty oraz zarządzanie umowami z dostawcami urządzeń i artykułów biurowych, firmą sprzątającą, firmami kurierskimi, innymi usługodawcami w sprawach administracyjno-technicznych a także kontakty z administracją i ochroną budynku;
  • bieżące wsparcie pozostałych działów firmy;
  • dystrybucja i ewidencja korespondencji;
  • przygotowywanie miejsc pracy dla nowych pracowników;
  • nadzorowanie parkingu pracowniczego (karty dostępu, dojazd, itp.);
  • prowadzenie ewidencji mienia przekazanego pracownikom;
  • dbanie o porządek w biurze oraz pozytywny wizerunek firmy;
  • realizacja zadań zleconych przez przełożonego niezbędnych dla sprawnego funkcjonowania firmy (np. rezerwacja biletów, noclegów).

Oczekujemy:

  • doświadczenia zawodowego na tożsamym stanowisku min. 2 lata;
  • dokładności, rzetelności, skrupulatności;
  • umiejętności pracy w zespole, komunikatywności;
  • koordynowania wielu zadań jednocześnie;
  • wysokiej kultury osobistej;
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej również pod presją czasu;
  • biegłej znajomości pakietu MS Office;
  • znajomości języka angielskiego;
  • mile widziane wykształcenie wyższe na kierunkach administracja, prawo, zarządzanie.

Firma ALNAG specjalizująca się w realizacji umów o zamówienia publiczne z zakresu dostaw mebli oraz wyposażenia, do nowo powstałego biura poszukuje osoby na stanowisko:

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 12 wyświetleń oferty [OFFICE MANAGER Kraków]