Stanowisko:

Zastępca Głównego Księgowego

Firma: Michael Page

Miasto/Region:Kluczbork / opolskie

Treść oferty:

Kogo szukamy / Profile description:

  • Wyższe wykształcenie ekonomiczne (finanse/księgowość)
  • Minimum 4 lata doświadczenia w firmie produkcyjnej w dziale księgowości, lub audycie
  • Doskonała praktyczna znajomość zagadnień księgowych i podatkowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Opis stanowiska / Job description:

  • Bliska współpraca z Główną Księgową i pełne zastępstwo podczas nieobecności Głównej Księgowej
  • Prowadzenie rachunkowości zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami (IFRS i UoR)
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, PIT), reprezentacja Spółki przed organami Skarbowymi
  • Uczestnictwo w sporządzaniu rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Prowadzenie projektów wewnętrznych mających na cele usprawnieniu procesów i procedur wewnątrz działu księgowości
  • Zabezpieczanie prawidłowości umów (pod względem finansowym i podatkowym)
  • Nadzór nad dokumentacją
  • Współpraca z audytorami zewnętrznymi i wewnętrznymi Spółki
  • Odpowiedzialność za procedurę potwierdzania sald z kontrahentami, rozliczanie inwentaryzacji aktywów firmy, prowadzenie wszystkich ewidencji księgowych
  • Przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych

Oferujemy / We offer:

możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

konkurencyjne wynagrodzenie

przyjazna atmosfera pracy

Podsumowanie / Job summary:

Poszukujemy osoby na stanowisko doświadczonego Starszego Księgowego /Zastępcy Głównego Księgowego, który będzie współpracował blisko z zarządem Spółki, oraz z zagraniczną centralą i będzie odpowiedzialny za pełną księgowość spółki polskiej

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 10 wyświetleń oferty [Zastępca Głównego Księgowego Kluczbork]