Stanowisko:

Specjalista ds. badań i rozwou (kauczuki)

Firma: NEWMAN CONSULTING

Miasto/Region:Oświęcim / małopolskie

Treść oferty:

Wymagania:

  • Min. 2 – letnie doświadczenie zawodowe w pracy laboratoryjnej o charakterze badawczym.
  • Wykształcenie wyższe chemiczne (chemia polimerów, chemia organiczna); ukończone studia doktoranckie będą dodatkowym atutem.
  • Umiejętność samodzielnego prowadzenia badań (opracowywania ścieżki badawczej, wyboru technik analitycznych, interpretacji wyników badań, wyciągania wniosków, podejmowania decyzji o dalszym kierunku działań).
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2.
  • Bardzo dobra znajomość technik laboratoryjnych, pakietu MS Office.
  • Wysokie umiejętności analityczne oraz pracy pod presją czasu.
  • Kreatywność, elastyczność w działaniu, wytrwałość, bardzo dobra organizacja pracy.
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.
  • Dyspozycyjność oraz gotowość do podróży służbowych.
  • Mile widziane czynne prawo jazdy kat. B.

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Ciekawe zadania i możliwość rozwoju zawodowego.
  • Benefity socjalne i świadczenia w ramach ZFŚS.
  • Dofinansowanie do żłobków i przedszkoli dla dzieci pracowników.
  • Elastyczny czas pracy.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania cv wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Newman Consulting z siedzibą w Katowicach , ul. Warszawska 50c, dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Newman Consulting z siedzibą w Katowicach , ul. Warszawska 50c, na potrzeby przyszłych rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie moich danych osobowych przez Newman Consulting z siedzibą w Katowicach, ul. Warszawska 50C osobom trzecim dla potrzeb procesu rekrutacji."

NEWMAN CONSULTING - agencja doradztwa personalnego (nr agencji 12659)

www.newmanco.pl

NEWMAN CONSULTING - agencja doradztwa personalnego (nr agencji 12659) poszukuje dla swojego Klienta – prestiżowej firmy produkcyjnej, lidera w branży chemicznej, Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Specjalista ds. R&D (kauczuki)

Miejsce pracy: Oświęcim

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie prac badawczo-rozwojowych w laboratorium w ramach realizowanych projektów.
  • Obsługa, nadzór i opieka nad sprzętem  laboratoryjnym.
  • Przeprowadzanie walidacji otrzymanych produktów.
  • Prowadzenie prób w skali laboratoryjnej, półtechnicznej oraz w skali technicznej podczas realizacji projektu.
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z nadzorem nad próbkami zarówno dostarczanymi do laboratorium jak również wysyłanymi.
  • Przygotowywanie aparatury do przeglądów i remontów.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 6 wyświetleń oferty [Specjalista ds. badań i rozwou (kauczuki) Oświęcim]