Stanowisko:

Marketing Manager

Firma: Michael Page

Miasto/Region:Wrocław / dolnośląskie

Treść oferty:

Kogo szukamy / Profile description:

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze zarządzania procesem marketingowym
  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii marketingowych w obszarze online i offline
  • Doświadczenie w marketingu produktowym
  • Doświadczenie w obszarze B2B
  • Doświadczenie w branży piekarskiej, cukierniczej, spożywczej, kosmetycznej lub branżach pokrewnych
  • Doświadczenie w budowaniu strategii marketingowej i tożsamości marki
  • Znajomość procesów sprzedażowe i metody ich skutecznego wspierania w obszarze marketingu
  • Umiejętności analityczne
  • Wykształcenie wyższe w zakresie zarządzania i marketingu
  • Język angielski - min. B2
  • Kreatywność, pro aktywność, zaangażowanie, nastawianie na realizację założonych celów w oparciu o ustalone priorytety
  • Pewność siebie, otwartość na sugestie innych
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętność skutecznej komunikacji

Opis stanowiska / Job description:

  • Kreowanie i realizowanie strategii marketingowej, promocyjnej i komunikacyjnej
  • Dbanie o rozwój i wizerunek marki
  • Opracowywanie, rekomendowanie i realizowanie działań marketingowych dla poszczególnych kanałów sprzedaży i produktów
  • Planowanie, organizowanie i realizowanie eventów firmowych, akcji marketingowych oraz działań promocyjnych
  • Tworzenie projektów założeń kampanii marketingowych, prezentacji oraz materiałów sprzedażowych z uwzględnieniem komunikacji w języku korzyści
  • Prowadzenie działań komunikacyjnych w obszarze online i offline w zakresie komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej
  • Zarządzanie zespołem w ramach struktur wewnętrznych oraz firm współpracujących - koordynacja prac Grafika (na etacie) oraz firm zewnętrznych
  • Zarządzanie budżetem marketingowym

Oferujemy / We offer:

Atrakcyjne wynagrodzenie

Narzędzia pracy

Ubezpieczenie i opieka medyczna

Podsumowanie / Job summary:

Dla naszego klienta poszukujemy obecnie doświadczonej osoby na stanowisko Marketing Manager.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 7 wyświetleń oferty [Marketing Manager Wrocław]