Stanowisko:

Spedytor Międzynarodowy w Transporcie Ponadnormatywnym

Firma: ZTE KATOWICE SP Z O O

Miasto/Region:Katowice / śląskie

Treść oferty:

Zakres obowiązków:

  • planowanie i organizacja transportów ponadnormatywnych;
  • monitorowanie, nadzór nad prawidłową i terminową realizacją procesu transportowego;
  • podtrzymywanie relacji z obecnymi oraz pozyskiwanie nowych klientów;
  • sporządzanie i kontrola dokumentacji przewozowej;
  • bieżąca współpraca z kierowcami oraz z działem handlowym;
  • dbanie o właściwy przepływ informacji i wysoką jakość obsługi klienta.

Wymagania:

  • biegła znajomość języka niemieckiego - drugi język europejski będzie dodatkowym atutem;
  • min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • swobodne poruszanie się na rynku klientów i przewoźników;
  • wyższe wykształcenie (mile widziane kierunkowe),

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ponad 25-letniej tradycji;
  • wysoką kulturę pracy;
  • wynagrodzenie stałe i prowizyjne uzależnione od osiąganych wyników;
  • ubezpieczenie lekowe PZU;
  • szkolenia specjalistyczne oraz sprzedażowe;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • szansę rozwoju zawodowego.

ZTE KATOWICE jest spółką wyspecjalizowaną w przewozach ładunków ponadgabarytowych, ciężkich oraz specjalnych. Swoim klientom zapewniamy pełną organizację oraz obsługę transportu na terenie całej Unii Europejskiej, Skandynawii.

W celu pełniejszego zaznajomienia się z profilem naszej działalności zapraszamy na stronę internetową: www.zte.pl

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 8 wyświetleń oferty [Spedytor Międzynarodowy w Transporcie Ponadnormatywnym Katowice]