Stanowisko:

Specjalista ds. zamówień publicznych

Firma: Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Andrychowie

Miasto/Region:Andrychów / małopolskie

Treść oferty:

Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Andrychowie zatrudni:

Specjalistę ds. zamówień publicznych

  • oferujemy umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • miejsce pracy: Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Andrychowie ul. Dąbrowskiego 19,
  • praca na jedną zmianę w godzinach 700 - 1435

Zakres obowiązków:

  • znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych i aktów wykonawczych do ustawy oraz innych ustaw towarzyszących ustawie Prawo zamówień publicznych;
  • udział w pracy komisji przetargowej i czuwanie nad prawidłowością przebiegu procedur wyboru ofert;
  • opracowanie treści ogłoszeń o planowanych przetargach i zamieszczanie ich zgodnie
     z wymogami ustawy Prawo zamówień publicznych;
  • prowadzenie pełnej obsługi procedur przetargowych , określania specyficznych warunków udziału w postępowaniu w zakresie przedmiotu zamówienia, określania istotnych postanowień umowy dotyczących terminów, dostaw, płatności i potrzeb użytkowników;
  • zapewnienie merytorycznej zasadności opracowanych dokumentów w zakresie realizacji postępowań przetargowych;
  • udział w pracach dotyczących planowania zamówień publicznych
  • sporządzanie sprawozdań w zakresie zamówień publicznych;

Wymagania :

  • Mile widziane ukończone podyplomowe studia z zakresu zamówień publicznych lub kursy zamówień publicznych jako dodatkowy atut
  • Doświadczenie zawodowe minimum 1 rok
  • Doświadczenie w sporządzaniu umów cywilnoprawnych
  • łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych

Osoby zainteresowane proszone są o składanie dokumentów w sekretariacie Szpitala lub przesłanie ich na adres 34-120 Andrychów ul. Dąbrowskiego 19 lub drogą elektroniczną  na adres: szpital@szpital.info.pl
 w terminie do 20  listopada 2020r.

O rozmowie kwalifikacyjnej wybrani kandydaci zostaną powiadomieni  telefonicznie.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 12 wyświetleń oferty [Specjalista ds. zamówień publicznych Andrychów]