Stanowisko:

Programista / Młodszy Programista Aplikacji Bazodanowych

Firma: Komtech Sp. z o.o.

Miasto/Region:Radom / mazowieckie

Treść oferty:

Wymagamy:

  • Doświadczenia praktyczne w zakresie tworzenia aplikacji bazodanowych za pomocą dowolnego języka
  • Min. roczne doświadczenie w zakresie tworzenia aplikacji bazodanowych
  • Znajomość praktyczna relacyjnych baz danych (mile widziana znajomość MSSQL)
  • Umiejętność analitycznego myślenia, dokładność, skrupulatność, zaangażowanie
  • Umiejętność pracy zespołowej (mile widziana znajomość Systemu GIT)
  • Chęć do poszerzania wiedzy i tworzenia nowych rozwiązań (mile widziana wiedza z zakresu ubezpieczeń lub finansów)
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Wysoki poziom etyki i kultury osobistej

Oferujemy:

  • Szkolenie / Wdrożenie na stanowisku pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Stabilność zatrudnienia

Aplikacje należy wysyłać na adres: rekrutacja@komtech.pl lub składać w biurze firmy: Radom, ul. Rynek 10, sekretariat II-gie piętro.

Dodatkowych informacji można uzyskać pod numerem telefonów: tel. kom. 508 390 581

Oczekujemy ofert od kandydatów zarówno z dużym doświadczeniem dla określonych przez nas wymagań jak i osób o mniejszym doświadczeniu, dla których praca w obszarze programowania aplikacji bazodanowych jest wybraną ścieżką rozwoju.

Główne zadania:

  • Aktywny udział w utrzymaniu i rozwoju systemów będących w ofercie firmy
  • Programowanie, tworzenie zapytań SQL / tworzenie raportów, udział w różnych etapach cyklu trwania projektu
  • Udział w nowych projektach oraz udział w utrzymaniu i rozwoju systemów będących w ofercie firmy – System KIS (Komtech Insurance System)

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 3 wyświetleń oferty [Programista / Młodszy Programista Aplikacji Bazodanowych Radom]