Stanowisko:

iOS Developer

Numer referencyjny:WK/01/2021

Firma: SpeedApp sp. z o.o.

Miasto/Region:Warszawa / mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

O pracodawcy

Jesteśmy profesjonalną firmą działającą w branży technologii i rekrutacji IT. Specjalizujemy się w trzech obszarach: outsourcing specjalistów IT, rekrutacje IT oraz projekty IT.

Jesteśmy innowacyjni. Nie zadowalamy się dobrymi rozwiązaniami. Wciąż wychodzimy ponad nasze standardy w poszukiwaniu lepszych. Działamy szybko i odważnie. Jesteśmy rzetelnym partnerem dla naszych kandydatów i klientów.

Aktualnie dla naszego klienta z branży bankowej szukamy iOS Developera.

Zadania

  • Implementacja zaprojektowanego od nowa, dostosowanego do potrzeb użytkowników dashboardu aplikacji,
  • rozwój istniejącej aplikacji bankowej,
  • praca nad nowymi funkcjonalnościami,
  • pomoc we wprowadzaniu nowych technologii do aplikacji.

Wymagania

  • Regular lub Senior (min. 3 lata doświadczenia)
  • Znajomość zarówno Objective-C jak i Swifta
  • Doświadczenie w pracy z bibliotekami: AFNetworking, Alamofire, Moya, CoreData,
    Realm, RxSwift
  • Doświadczenie w pracy ze storyboard’ami
  • Znajomość architektur MVC, MVVM
  • Znajomość git’a

Oferujemy

  • Umowę B2B,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • długofalową współpracę,
  • dofinansowanie do Benefitów.

Opublikowane przez:

HRlink system rekrutacji on-line

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 8 wyświetleń oferty [iOS Developer Warszawa]