Stanowisko:

Specjalista w Dziale Inwestycji

Firma: HR Partner Monika Pszuk

Miasto/Region:Rzeszów, Wrocław / świętokrzyskie

Treść oferty:

Obowiązki

  • udział w procesach związanych z przygotowaniem produkcji zadań inwestycyjnych
  • wsparcie operacyjne Kierowników Projektu
  • przygotowanie danych pod potrzeby raportów okresowych
  • wsparcie w zakresie wprowadzania danych wsadowych dla realizowanych zadań
  • inwestycyjnych do systemów informatycznych własnych i Klientów
  • dbałość o spójność i poprawność danych
  • sporządzanie dokumentacji prowadzonego projektu oraz raportowanie wyników
  • obsługa zamówień materiałowych
  • kontakt i współpraca z inwestorami oraz firmami współpracującymi
  • bieżące wsparcie administracyjno-operacyjne

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • bardzo dobra obsługa MS Office w tym Excel (mile widziana umiejętność korzystania z tabel przestawnych)
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • wysoki poziom umiejętności osobistych: samodzielność, odpowiedzialność, inicjatywa,
  • zorientowanie na rezultaty, dyskretność, wysoka kultura osobista
  • mile widziane doświadczenia w branży telekomunikacyjnej i znajomość SAPa, QGIS

Oferujemy

  • pracę w oparciu o umowę o pracę
  • praca dwuzmianowa 6-14 i 14-22
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w przyjaznym zespole

Chcesz porozmawiać zanim wyślesz CV? Zadzwoń 535 159 463
lub wyślij cv za pomocą

HR Partner to Agencja Rekrutacyjna (17264) która kieruje kandydatów do bezpośredniego zatrudnienia w sprawdzonych firmach. Idealnie odpowiadamy na potrzeby obecnego rynku pracy. Dzięki skuteczności staliśmy się Partnerem biznesowym wielu firm z całej Polski. Każdy kandydat uzyskuje zatrudnienie bezpośrednie już od pierwszego dnia pracy.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 5 wyświetleń oferty [Specjalista w Dziale Inwestycji Rzeszów, Wrocław]