Stanowisko:

Pracownik utrzymania ruchu- Zobacz ile zyskasz!

Firma: KS Service

Miasto/Region:Łask / łódzkie

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Rozpoczęliśmy nową rekrutację dla naszego Klienta, który jest jednym z czołowych producentów systemów rurowych z tworzyw sztucznych w Polsce. Firma oferuje bardzo szeroki asortyment wyrobów potrzebnych do budowy systemów rurociągów wodnych, gazowych, kanalizacyjnych, nawodnieniowych, odwodnieniowych, osłonowych, kablowych oraz wymienników ciepła.

Poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Posiadasz świadectwo kwalifikacyjne G1 do 1kV w zakresie eksploatacji oraz masz doświadczenie w naprawach maszyn?

To jesteś idealnym kandydatem!

Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą :)

Oferujemy:

  • zatrudnienie oraz rozwój w prężnie rozwijającej się firmie z kapitałem międzynarodowym
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę na trzy zmiany (6-14,14-22,22-6)
  • wynagrodzenie do 5000 zł brutto
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • pracę od poniedziałku do piątku - weekendy mamy wolne
  • atrakcyjne premie

A Twoje przyszłe obowiązki dotyczą:

  • remontów i konserwacji maszyn, zgodnie z planem utrzymania ruchu,
  • bieżąca regulacja oraz naprawa maszyn i urządzeń

Z nami nie tylko dobrze zarobisz, ale także będziesz się rozwijać!!

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 12 wyświetleń oferty [Pracownik utrzymania ruchu- Zobacz ile zyskasz! Łask]