Stanowisko:

Proramista ASP.Net MVC

Firma: Bank Millennium S.A.

Miasto/Region:Warszawa / mazowieckie

Treść oferty:

Kogo poszukujemy?

Dołączając do nas będziesz członkiem zespołu odpowiedzialnego za krytyczne dla Banku projekty. Poszukujemy osób, które są nastawione na dzielenie się wiedzą, są odpowiedzialne za rozwiązania, które wypracowują i potrafią tworzyć przemyślany kod, biorąc przy tym pod uwagę potrzeby biznesowe.

By móc dołączyć do naszego zespołu i czuć się swobodnie w wykonywaniu codziennych zadań wymagana jest umiejętność programowania obiektowego w języku C#, a także chęć rozwinięcia swoich umiejętności w kierunku technologii .NET: ASP.NET MVC, .NET Core, REST Web Services, HTML, CSS, JavaScript.

Ponadto poszukujemy osób, które znają i używały Visual Studio lub Visual Studio Code, jak i jeden z zaawansowanych silników baz danych np.: MS SQL Server, Oracle, PostgreSQL.

Ponieważ pracujemy w międzynarodowym środowisku poszukujemy osób, które czują się swobodnie w języku angielskim.

Mile widziana będzie znajomość bibliotek JavaScript; jQuery, Knockout.js, React, standardów REST, SOAP, AJAX, umiejętność posługiwania się systemem wersjonowania kodu oraz doświadczenie w tworzeniu usług w architekturze mikroserwisów zgodnie z podejściem Domain Driven Design.

Oferujemy:

  • Pracę ze złożonymi aplikacjami zarówno front-end jak i back-end
  • Używanie najnowszych technologii oraz wzorców projektowych
  • Aktywne uczestnictwo w procesie analizy i tworzenia nowych rozwiązań
  • Stałą umowę o pracę z podwyższonymi kosztami uzyskania przychodu
  • Pracowniczą kawiarnię ze zniżkami na oferowane napoje oraz posiłki
  • Opiekę medyczną oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Pracę w Warszawie (nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie)

Obszar IT Banku Millennium w Polsce pełni rolę centrum kompetencyjnego dla portugalskiej Grupy Millennium BCP. Współpracujemy z wybranymi departamentami Banku w zakresie analizy wymagań, tworzenia i implementowania nowych rozwiązań. Utrzymujemy i rozwijamy istniejące systemy (development ‘in-house’)… a wszystko po to, by poprzez rozwiązania IT budować wartość biznesową oraz trwałą przewagę konkurencyjną Banku.

Obecnie poszukujemy Kandydatów gotowych do podjęcia pracy w Departamencie Rozwoju Aplikacji w Warszawie na stanowisku:

Obowiązki:

W Banku Millennium budujemy nowoczesną bankowość, u której podstaw leży zaawansowana technologia.

Nasi specjaliści IT tworzą rozwiązania, z których na co dzień korzysta ok. 2 mln użytkowników.

W obszarze .NET rozwijamy istniejące systemy klasy enterprise, ale także:

  • rozwiązujemy problemy związane ze skalowalnością, wysoką wydajnością i dostępnością systemów
  • współtworzymy system transakcyjny oparty na modelu Responsive Web Design (RWD)
  • zdobywamy wiedzę z obszaru integracji międzysystemowej, a także poznajemy najnowsze metody zabezpieczania aplikacji i komunikacji między nimi
  • tworzymy zabezpieczenia w systemie przeciwko atakom typu malware
  • współpracujemy z innymi, w tym obcojęzycznymi, zespołami programistów

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 6 wyświetleń oferty [Proramista ASP.Net MVC Warszawa]