Stanowisko:

Operator Ciągnika Rolniczego

Firma: Okechamp S.A.

Miasto/Region:Borucino / cała Polska

Treść oferty:

TWOJE OBOWIĄZKI:

  • wywóz odpadów poprodukcyjnych z obiektów w wyznaczone miejsca
  • bronowanie pól
  • wyrównywanie terenu
  • przewożenie surowców z pól do Zakładu Produkcji Podłoża
  • Dbanie o porządek, higienę i bezpieczeństwo w miejscu pracy i przestrzeganie obowiązujących procedur w tym zakresie
  • Utrzymywanie w odpowiednim stanie powierzonych narzędzi, sprzętu oraz środków
  • Kierowanie się dobrem Spółki i kreowanie jej pozytywnego wizerunku na rynku

CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY?

  • Odpowiedzialności i samodzielności w realizacji zadań
  • Silnej motywacji do podjęcia stałej współpracy
  • Komunikatywności i gotowości do pracy zespołowej
  • Rzetelności i sumienności w realizowaniu zadań

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 15 wyświetleń oferty [Operator Ciągnika Rolniczego Borucino]