Stanowisko:

Specjalista ds. bezpieczeństwa maszyn

Firma: Okechamp S.A.

Miasto/Region:Grodzisk Wielkopolski / cała Polska

Treść oferty:

TWOJE OBOWIĄZKI:

  • Tworzenie dokumentacji i instrukcji obsługi dla maszyn
  • Weryfikacja i nadzór nad poprawnością dokumentacji maszyn i instrukcji obsługi
  • Przeprowadzanie kontroli oceniających bezpieczeństwo maszyn
  • Weryfikacja zgodności maszyn i linii produkcyjnych z dyrektywami, standardami i przepisami bhp
  • Wskazywanie działań ograniczających ryzyka związane z obsługą maszyn i urządzeń
  • Współuczestnictwo w procesie dostosowywania maszyn do wymagań prawnych

CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY?

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość budowy i działania maszyn
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych, hydraulicznych i pneumatycznych oraz rysunków technicznych
  • Znajomość podstaw prawnych dotyczących bezpieczeństwa maszyn
  • Znajomość ogólnych przepisów BHP dotyczących maszyn
  • Biegła obsługa środowiska Microsoft Office
  • Mile widziana znajomość obsługi systemu klasy CMMS
  • Bardzo dobrej organizacji pracy i skrupulatności /rzetelności w realizacji zadań
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 37 wyświetleń oferty [Specjalista ds. bezpieczeństwa maszyn Grodzisk Wielkopolski]