Stanowisko:

Specjalista ds. zakupów

Firma: HR Partner Monika Pszuk

Miasto/Region:Luboń / wielkopolskie

Treść oferty:

Obowiązki:

  • zakup materiałów i usług z kategorii indirect
  • utrzymywanie relacji z dostawcami oraz ocena okresowa dostawców
  • komunikacja z dostawcami w zakresie reklamacji i usterek dostarczonych produktów
  • wyszukiwanie nowych dostawców i rozwiązań technologicznych
  • negocjowanie cen oraz warunków handlowych zamówień
  • składanie zamówień oraz nadzór nad ich realizacją
  • obsługa systemu do zarządzania zamówieniami, dostępami do modułów i rola administratora systemu
  • aktualizacja bieżącego asortymentu zasobów widocznych w systemie
  • koordynacja okresowej wymiany ubrań roboczych pracowników spółki
  • koordynacja najmu nieruchomości spółki
  • weryfikacja i rozliczanie faktur zakupowych
  • cykliczne przygotowywanie szacunków kosztowych
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z pracownikami innych wydziałów firmy

Wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku związanym z zakupami
  • wysoki poziom umiejętności negocjacyjnych
  • doskonała znajomość obsługi komputera
  • doskonała organizacja pracy własnej i dokładność
  • dobre umiejętności analityczne
  • duża samodzielność w działaniu, energia i zapał do pracy
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości 4500 brutto
  • telefon służbowy
  • pracę w przyjaznym zespole
  • możliwość doskonalenia zawodowego i zdobywania nowych umiejętności

    Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą zadzwoń lub aplikuj, wysyłając CV!

HR Partner to Agencja Rekrutacyjna (17264) która kieruje kandydatów do bezpośredniego zatrudnienia w sprawdzonych firmach. Idealnie odpowiadamy na potrzeby obecnego rynku pracy. Dzięki skuteczności staliśmy się Partnerem biznesowym wielu firm z całej Polski. Każdy kandydat uzyskuje zatrudnienie bezpośrednie już od pierwszego dnia pracy.

W związku z rozwojem firmy naszego stałego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. zakupów

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 7 wyświetleń oferty [Specjalista ds. zakupów Luboń]