Przedstawiciel Handlowy - Key Account Manager - HVAC, Klimatyzacja

Firma: Recruit Europe

Miasto/Region: / mazowieckie

Treść oferty:

Zakres zadań:

  • Budowanie i realizacja strategii sprzedaży produktu na obsługiwanych rynkach -  HVAC, Klimatyzacja, Air conditioning parts
  • Kreowanie długofalowych relacji z nowymi klientami ;
  • Kompleksowe przygotowywanie ofert handlowych;
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientem;
  • Promocja oraz sprzedaż produktów będących w ofercie firmy,
  • Pozyskiwanie nowych Klientów (Distributors, sklepy HVAC, Klimatyzacja )
  • Monitorowanie stanu zaopatrzenia obsługiwanych
  • Realizacja planów sprzedażowych,
  • Sporządzanie raportów do HQ Tokio Japan

Wymagania:

  • Znajomość branży HVAC, Klimatyzacja, Air conditioning parts
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 3~4 lata,
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych
  • Umiejętność przeprowadzania prezentacji i negocjacji handlowych,
  • Bardzo dobra organizacja własnego czasu pracy,
  • Komunikatywność,
  • Silna orientacja na realizację celów,
  • Prawo jazdy kategorii B i samochod
  • Home office

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 2000 Euro mies. i system motywacyjny oparty na osiąganych wynikach,
  • Dużą samodzielność pracy.

Jeśli jesteś zainteresowany bardzo proszę o wysłanie CV

Międzynarodowa firma jest liderem w technologiach dla HVAC, Klimatyzacja, Air conditioning parts

Firma poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko: Key Account Przedstawiciel Handlowy. To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole. Jeśli posiadasz min. 3~4 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość angielskiego na co najmniej poziomie dobrym, nie wahaj się, aby aplikować na wspomniane stanowisko..

Please send English CV

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 18 wyświetleń oferty [Przedstawiciel Handlowy - Key Account Manager - HVAC, Klimatyzacja ]