Stanowisko:

Specjalista ds. Rozliczeń i Inwentaryzacji

Firma: YES Biżuteria S.A.

Miasto/Region:Poznań / wielkopolskie

Treść oferty:

Twój zakres obowiązków:

  • Realizacja inwentaryzacji w Salonach YES/Verona zgodnie z założonym harmonogramem,
  • Przygotowywanie dokumentów wynikowych oraz tworzenie raportów do Centrali z przeprowadzonych inwentaryzacji,
  • Prowadzenie rozliczeń rachunkowo – księgowych salonów od strony finansowej, księgowej, magazynowej i inwentaryzacyjnej.

Nasze wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B (czynne użytkowanie auta na trasach międzymiastowych),
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu inwentaryzacji oraz ich rozliczaniu,
  • Gotowość do częstych podróży służbowych oraz pracy w godzinach nocnych,
  • Umiejętność współpracy z ludźmi,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Znajomość pakietu MS Office w szczególności MS Excel,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Postawa: sumienna, rzetelna, obowiązkowa, skrupulatna, uczciwa,
  • Mile widziana umiejętność w przygotowywaniu dokumentów wynikowych, tworzeniu raportów i analiz oraz doświadczenie w rozliczaniu sklepów/punktów od strony finansowej, księgowej i magazynowej.

To oferujemy:

  • Profesjonalne wdrożenie oraz szkolenia,
  • Prywatna Opieka medyczna
  • Kursy językowe,
  • Bistro na miejscu,
  • Szkolenia,
  • Pakiet sportowy w korzystnej cenie,
  • Zniżki pracownicze,
  • Paczki świąteczne,
  • Pracę wśród dóbr luksusowych,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia, nowych umiejętności i kwalifikacji.

YES od blisko czterech dekad pielęgnuje swoją umiejętność projektowania ponadczasowej, a zarazem najbardziej współczesnej biżuterii w Polsce. Nieustannie poszukuje źródeł piękna, blasku oraz szlachetnej formy. Ponadczasowy dizajn i innowacyjność są doceniane przez naszych klientów, a jakość naszej pracy przekłada się na wielokrotne wyróżnienia w ogólnopolskich, niezależnych rankingach:

  • Wielcy Modernizatorzy Polski 2020
  • Brylant Polskiej Gospodarki 2020
  • TOP MARKA 2020
  • SuperProdukt Świata Kobiety 2019
  • Top Avanti 2019
  • Doskonałość Mody Twój Styl 2019
  • Daymakerindex 2019 - I miejsce w Polsce za jakość obsługi klienta

YES Biżuteria S. A.
Jesteśmy firmą młodą duchem, z rodzinnymi tradycjami jubilerskimi, która jest obecna w ponad 180 miejscach w Polsce i stale powiększa swoją sieć.

Zrealizuj swoje marzenia i zostań częścią wiodącej marki biżuteryjnej.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 1 wyświetleń oferty [Specjalista ds. Rozliczeń i Inwentaryzacji Poznań]