Stanowisko:

Młodszy Specjalista ds Zapewnienia Jakości

Firma: Okechamp S.A.

Miasto/Region:Borucino / cała Polska

Treść oferty:

TWOJE OBOWIĄZKI:

  • wykonywanie analiz surowców
  • wykonywanie analiz podłoża fazy I, II i III
  • wykonywanie analiz w ramach projektów optymalizacyjnych prowadzonych w Zakładzie Produkcji Podłoża
  • prowadzenie dokumentacji analitycznej
  • nadzór i utrzymywanie nad stanem zapasów odczynników chemicznych służących do przeprowadzania analiz laboratoryjnych
  • nadzór, utrzymywanie w czystości i porządku aparatury kontrolno-pomiarowej oraz wyposażenia laboratorium
  • prowadzenie ewidencji twardego plastiku, drewna i metalu na Pieczarkarniach
  • prowadzenie wg harmonogramu monitoringu higieny w ZPP
  • współpraca ze Specjalistą ds. Ochrony Środowiska w zakresie przygotowywania zestawień miesięcznych związanych z gospodarką odpadami w ZPP
  • czynny udział w audytach wewnętrznych
  • nadzór i aktualizacja dokumentacji jakościowej w ZPP

CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY:

  • Doświadczenie związane z zarządzaniem jakością
  • Wyższe wykształcenie kierunkowe
  • Znajomość standardów Global Gap, ISO22000, ISO14001
  • Dobra organizacja pracy i skrupulatność w realizacji zadań
  • Wysokiej kultury osobistej, umiejętności analitycznych, a także dokładności i rzetelności w wykonywaniu zadań
  • Samodzielności i dobrej organizacji pracy własnej, odpowiedzialności za wykonywane zadania
  • Pracowitości i umiejętności szybkiego uczenia się, wysokich umiejętności komunikacyjnych
  • Bardzo dobrej obsługi pakietu Office (Excel, Word, Power Point)
  • Prawo jazdy kat. B

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 23 wyświetleń oferty [Młodszy Specjalista ds Zapewnienia Jakości Borucino]