Stanowisko:

Pracownik biurowy

Firma: DTŚ S.A.

Miasto/Region:Bielsk Podlaski / podlaskie

Treść oferty:

Zadania:

  • Prowadzenie dokumentów obejmujących funkcjonowanie Kontraktu.
  • Załatwianie spraw urzędowych związanych z Kontraktem.
  • Prowadzenie wymaganej ewidencji dzienników budów, sporządzenie protokołów przekazania.
  • Prowadzenie sekretariatu, terminarza spraw i korespondencji.
  • Udział w Radach Budowy, tworzenie protokołów z narad.
  • Inne zadania zlecone przez Inżyniera.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziani studenci oraz absolwenci kierunku Budownictwo lub pokrewnych).
  • Umiejętność obsługi sprzętu biurowego oraz komputera.
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość Prawa Budowlanego oraz doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferowane warunki:

  • Pracę w doświadczonym zespole, w firmie inżynierskiej o stabilnej pozycji i ukształtowanej renomie.
  • Możliwość zdobycia praktyki zawodowej.

Oferty prosimy składać za pomocą poniższego przycisku

W temacie wiadomości e-mail prosimy podać numer referencyjny: S19 HB/PB

DTŚ S.A. poszukuje Pracownika biurowego

Praca w biurze Inżyniera Kontraktu w Bielsku Podlaskim przy realizacji kontraktu Projekt i budowa drogi S19 na odcinku: 1) Haćki – węzeł Bielsk Podlaski Zachód (z węzłem) z odcinkiem drogi krajowej nr 66 do istniejącej drogi krajowej nr 19” oraz 2) węzeł Bielsk Podlaski zachód (bez węzła) - węzeł Boćki (z węzłem)

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 12 wyświetleń oferty [Pracownik biurowy Bielsk Podlaski]