Stanowisko:

Samodzielna księgowa / Samodzielny księgowy

Firma: HR Partner Monika Pszuk

Miasto/Region:Poznań / wielkopolskie

Treść oferty:

Obowiązki

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych w systemie komputerowym
  • weryfikacja i uzgadnianie sald kont księgi głównej z księgami pomocniczymi
  • kontrola dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i podatkowym zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • przygotowywanie niezbędnych deklaracji podatkowych, sporządzanie bilansu oraz sprawozdań dla instytucji zewnętrznych
  • współpraca i budowanie pozytywnych relacji z klientem

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku – minimum 3 lata
  • mile widziane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym
  • mile widziana znajomość programów Comarch ERP Optima i Comarch XL
  • bardzo dobra i praktyczna znajomość rachunkowości finansowej i prawa podatkowego
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie, samodzielność i skrupulatność

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • wynagrodzenie w wysokości 4000 – 5500 netto
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych - częsty dostęp do szkoleń
  • uczestnictwo w interesujących projektach
  • możliwość awansu
  • pracę w godzinach 8:00 – 16:00
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (telefon, w razie potrzeby laptop)
  • przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania CV za pomocą przycisku aplikowania oraz do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu 518 231 725

HR Partner to Agencja Rekrutacyjna (17264) która kieruje kandydatów do bezpośredniego zatrudnienia w sprawdzonych firmach. Idealnie odpowiadamy na potrzeby obecnego rynku pracy. Dzięki skuteczności staliśmy się Partnerem biznesowym wielu firm z całej Polski. Każdy kandydat uzyskuje zatrudnienie bezpośrednie już od pierwszego dnia pracy.

W związku z rozwojem firmy naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 13 wyświetleń oferty [Samodzielna księgowa / Samodzielny księgowy Poznań]