Stanowisko:

Konsultant / Specjalista Techniczno-handlowy

Firma: NEWMAN CONSULTING

Miasto/Region:Poznań / wielkopolskie

Treść oferty:

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne;
  • Umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych;
  • Znajomość podstaw elektrotechniki;
  • Znajomość zagadnień foto-optyki;
  • Umiejętność zarządzania relacjami z klientem;
  • Umiejętność stosowania technik negocjacyjnych i sprzedażowych, m.in. up-selling i crossselling;
  • Umiejętność sprawnego planowania swoich zadań oraz czasu pracy;
  • Prawo jazdy kat. B mile widziane;
  • Znajomość pakietu Office;
  • Mile widziana znajomość podstaw konfiguracji sieci TCP/IP;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku i branży zabezpieczeń lub elektrotechnicznej mile widziane.

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie oparte na solidnej podstawie oraz premii miesięcznej uzależnionej od wyników sprzedaży zespołu handlowego;
  • Swobodę w doborze narzędzi i sposobów realizacji zadań;
  • Ścieżkę rozwoju zawodowego opartą o wzrost odpowiedzialności i kompetencji;
  • Pracę w zespole fajnych, profesjonalnych ludzi nakierowanych na realizację zadań;
  • Wsparcie i zaufanie ze strony przełożonych;
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania cv wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Newman Consulting z siedzibą w Katowicach, ul. Warszawska 50c, dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Newman Consulting z siedzibą w Katowicach ul. Warszawska 50c, na potrzeby przyszłych rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie moich danych osobowych przez Newman Consulting z siedzibą w Katowicach, ul. Warszawska 50C osobom trzecim dla potrzeb procesu rekrutacji."

NEWMAN CONSULTING - agencja doradztwa personalnego (nr agencji 12659)

www.newmanco.pl

Dla naszego Klienta – prestiżowej firmy z branży technicznej, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań, woj. wielkopolskie

Zakres obowiązków:

  • Doradztwo w doborze najlepszych rozwiązań spełniających oczekiwania klienta;
  • Udzielanie wsparcia w zakresie obsługi, uruchamiania urządzeń dystrybuowanych przez firmę;
  • Dbanie o podtrzymanie ciągłości zakupowej i monitorowanie potrzeby klientów;
  • Budowanie nowych relacji w oparciu o istniejącą bazę kontaktów oraz samodzielne przeprowadzanie badania rynku;
  • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu;
  • Udoskonalanie swojego warsztatu pracy poprzez uczestnictwo w spotkaniach i szkoleniach (w tym produktowych);
  • Współtworzenie polityki produktowej firmy oraz monitorowanie sytuacji w branży (działania konkurencji, pojawianie się nowości produktowych);
  • Zapewnienie odpowiedniej obsługi klientów odwiedzających salon sprzedaży (w tym obsługi administracyjnej: przygotowywanie oferty, dokumentów sprzedaży).

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 19 wyświetleń oferty [Konsultant / Specjalista Techniczno-handlowy Poznań]