Stanowisko:

Java developer

Numer referencyjny:PM/03/2021

Firma: SpeedApp sp. z o.o.

Miasto/Region:Warszawa / mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

O pracodawcy:

Jesteśmy profesjonalną firmą działającą w branży technologii i rekrutacji IT. Specjalizujemy się w trzech obszarach: outsourcing specjalistów IT, rekrutacje IT oraz projekty IT.

Jesteśmy innowacyjni. Nie zadowalamy się dobrymi rozwiązaniami. Wciąż wychodzimy ponad nasze standardy w poszukiwaniu lepszych. Działamy szybko i odważnie. Jesteśmy rzetelnym partnerem dla naszych kandydatów i klientów.

Zadania:

  • Projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności
  • Optymalizacja wydajnościowa oraz stabilizacja wdrożonych rozwiązań
  • Analiza i usuwanie błędów programistycznych

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako Java Developer
  • Znajomość Spring Boot
  • Doświadczenie w pracy z PostgreSQL
  • Znajomość REST API, Hibernate

Mile widziane:

  • Znajomość z obszaru zarządzania sieciami teleinformatycznymi

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
  • Dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenia na życie oraz pakietu medycznego
  • Stałą opiekę ze strony konsultanta

Opublikowane przez:

HRlink system rekrutacji on-line

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 21 wyświetleń oferty [Java developer Warszawa]