Stanowisko:

Asystentka / Specjalista - Administracja biurowa

Firma: Recruit Europe Sp.zo.o.

Miasto/Region:Liszki, Balice / małopolskie

Treść oferty:

Obowiązki:

  • Wsparcie w organizacji pracy biura;
  • Prowadzenie i rejestrowanie korespondencji, odbieranie telefonów;
  • Obsługa przesyłek kurierskich oraz pocztowych;
  • Przyjmowanie gości/ klientów biura;
  • Segregowanie/ archiwizowanie dokumentów;
  • Organizowanie płatności, prowadzenie rejestru oraz księgowanie faktur
  • Rozliczanie delegacji;
  • Przygotowywanie oraz archiwizacja protokołów dot. sprzętów elektronicznych;
  • Zamawianie niezbędnych artykułów biurowych;
  • Koordynowanie delegacji oraz wizyt gości;
  • Opieka nad flotą samochodów firmowych;
  • Pomoc w organizacji eventów firmowych ;
  • Wsparcie w obsłudze administracyjnej biura budowy.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji;
  • Dokładność oraz terminowość w wykonywaniu obowiązków;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • Znajomość obsługi pakietu Office;
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych na terenie Dolnego Śląska;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Jeśli jestes osobą po ukończonych studiach i mozesz pracować na pełny etat, to jest możliwość zawarcia umowy o pracę.

Nasz klient: Międzynarodowa firma Japońska - World famous International Japanese company poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko: Asystentka - Administracja biurowa.

To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole.

Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie w międzynarodowej firmie, nie wahaj się, aby aplikować na wspomniane stanowisko.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 19 wyświetleń oferty [Asystentka / Specjalista - Administracja biurowa Liszki, Balice]