Stanowisko:

SPECJALISTA HANDLOWY DS. ŻYWIENIA TRZODY, BYDŁA

Firma: AGROLOK

Miasto/Region: / dolnośląskie

Treść oferty:

Zadania:

  • sprzedaż komponentów i produktów paszowych do gospodarstw rolnych,
  • utrzymywanie relacji z klientami i pozyskiwanie nowych odbiorców.

Oczekiwania:

  • podstawowa wiedza w zakresie chowu i żywienia zwierząt gospodarskich,
  • orientacja na rozwój i osiąganie celów,
  • umiejętność skutecznej komunikacji ,
  • prawo jazdy kat. B.

Zapewniamy:

  • dostęp do najnowszej wiedzy w dziedzinie żywienia zwierząt
  • konkurencyjne warunki zatrudnienia
  • samochód i inne narzędzia pracy
  • realny wpływ na działania promocyjne produktów do żywienia zwierząt

Czekamy na CV i list motywacyjny.
Dokumenty prosimy kierować za pomocą poniższego przycisku.
SKONTAKTUJEMY SIĘ Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.

Jesteśmy firmą handlowo-produkcyjną, którą wyróżnia w 100% polski kapitał. Aktualnie zatrudniamy już ponad 1000 pracowników. Swoją pozycję na rynku rolnym budujemy nieustannie od 1990 roku, Działamy na terenie całego kraju.

SPECJALISTA HANDLOWY DS. ŻYWIENIA
TRZODY, BYDŁA

praca na terenie województwa zamieszkania

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 29 wyświetleń oferty [SPECJALISTA HANDLOWY DS. ŻYWIENIA TRZODY, BYDŁA ]