Stanowisko:

PROJEKTANT – LIDER ZESPOŁU

Firma: HUMAN FOCUS SP. Z O.O.

Miasto/Region:Gdańsk / pomorskie

Treść oferty:

Kogo Szukamy?

Osoby posiadającej konkretne doświadczenie w projektowaniu i chcącej się rozwijać w tej branży, której kariera zawodowa to droga od asystenta do pracy na samodzielnym stanowisku projektanta (minimum 3 lata).

Ponadto wymagamy:

  • wykształcenie wyższe na kierunku budownictwo
  • wysoka sprawność projektowa, samodzielność
  • mile widziana znajomość programów Revit i SofiCAD
  • znajomość zasad prowadzenia dokumentacji budowlanej i technicznej
  • wysokie umiejętności komunikacyjne, nastawienie na współpracę
  • zadaniowe podejście do obowiązków
  • znajomość j. angielskiego i/lub niemieckiego
  • mile widziane w pracy w BIM

Kluczowe obowiązki:

  • prowadzenie projektów realizowanych przez firmę,
  • projektowaniu konstrukcji nośnych inżynierskich
  • przygotowywanie dokumentacji rysunkowej
  • koordynacja pracy zespołu uczestniczącego w zarządzanym projekcie

Pracodawca oferuje:

  • udział w ciekawych projektach inżynierskich realizowanych z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi projektowych
  • możliwość współpracy z kontrahentami zagranicznymi
  • konkurencyjne wynagrodzenie - podstawa - 7 500 – 8500 brutto (przy umowie o pracę)
  • system prowizji od zrealizowanych projektów (procentowy udział w projekcie)
  • elastyczne godziny pracy, możliwość wykonywania pracy częściowo zdalnie
  • przyjazną atmosferę pracy
  • stabilne zatrudnienie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Human Focus Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

Firma Human Focus Sp. z o.o. widnieje w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod nr 7910 i od 2011 roku dostarcza kompleksowe rozwiązania rekrutacyjne.

Nasz Klient to dynamicznie rozwijające się biuro, realizujące projekty obiektów infrastruktury drogowej, budynków komercyjnych, obiektów użyteczności publicznej, przemysłowych i magazynowych. Wspólnie poszukujemy kandydatów na stanowisko

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 24 wyświetleń oferty [PROJEKTANT – LIDER ZESPOŁU Gdańsk]