Stanowisko:

Asystent ds Marketingu

Firma: Okechamp S.A.

Miasto/Region:Poznań / cała Polska

Treść oferty:

TWOJE OBOWIĄZKI:

  • współtworzenie komunikacji marketingowej w social mediach
  • koordynacja powierzonych zadań marketingowych zorientowanych na rozwój marki OLE!
  • redagowanie treści marketingowych, przygotowanie prezentacji, raportów, zestawień
  • bieżąca analityka sprzedaży na potrzeby decyzji marketingowych
  • działania operacyjne w organizacji akcji BTL w tym zarządzanie procesem dotyczącym opakowań marki
  • współpraca z Przedstawicielami Handlowymi w zakresie akcji promocyjnych
  • współpraca z agencjami reklamowymi, drukarniami
  • poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań
  • wykonywanie prac biurowych Działu

CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY?

  • wyższe wykształcenie marketingowe, kierunki np. design w biznesie, zarządzanie produktem, marketing
  • kreatywne podejście do działań w social media
  • myślenie pozytywne oraz inicjatywa w działaniu
  • chęć rozwoju osobistego, rzutkość, aktywność
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • znajomość języka angielskiego poziomie komunikatywnym, znajomość innych języków obcych na poziomie podstawowym mile widziana
  • biegła obsługa w podstawowym zakresie pakietu Office
  • prawo jazdy kat. B

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 8 wyświetleń oferty [Asystent ds Marketingu Poznań]