Stanowisko:

Młodszy specjalista ds. planowania produkcji

Firma: MMP Premium Polska Sp. z o.o.

Miasto/Region:Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie

Treść oferty:

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie planów produkcyjnych oraz kontrola ich realizacji
  • Zapewnienie ciągłości i płynnej realizacji zamówień klientów przy najbardziej optymalnym obłożeniu maszyn
  • Analiza dostępności materiałów i zasobów, optymalizacja zapasów
  • Ścisła współpraca z działem produkcji, działem zakupów, działem obsługi klienta
  • Raportowanie i analiza realizacji planów
  • Analiza obciążenia linii produkcyjnych i ustalanie priorytetów produkcyjnych
  • Udział w zespołowym rozwiązywaniu problemów oraz w projektach usprawniających proces łańcucha dostaw
  • Utrzymywanie danych w systemie ERP oraz dokumentacji zgodnie ze standardami obowiązującymi w przedsiębiorstwie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – zarządzanie produkcją, logistyka i pokrewne.
  • Umiejętność swobodnego poruszania się w programie Excel
  • Wysoko rozwinięte umiejętności planowania, analizy danych, wyciągania wniosków
  • Umiejętność nadawania priorytetów
  • Umiejętność pracy w dynamicznym, produkcyjnym środowisku o dużej zmienności
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i/lub znajomość systemów ERP

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie współpracującej z najbardziej rozpoznawalnymi markami kosmetycznymi z segmentu premium
  • Umowę o pracę, docelowo na czas nieokreślony
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa plus roczna premia
  • Prywatna opieka medyczna w pełni finansowana przez Firmę, ubezpieczenie grupowe, karty Multisport
  • Dofinansowanie do wypoczynku, do aktywności fizycznej, bony na święta, paczki dla dzieci,
  • Efektywny on-boarding wraz z opiekunem w pierwszych tygodniach pracy
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
  • Kawa z dobrego expressu, herbata w każdej kuchni i na stołówce
  • Duży parking
  • Możliwość pracy częściowo w trybie Home Office

Firma MMP Premium Polska Sp. z o.o., lider na europejskim rynku producentów opakowań kartonowych z segmentu premium, poszukuje osoby na stanowisko:

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 17 wyświetleń oferty [Młodszy specjalista ds. planowania produkcji Bydgoszcz]