Stanowisko:

JAVA DEVELOPER

Firma: PIASKOWNICA REKRUTACYJNA - #KopalniaBiznesu ⛏???? #Rekruteo.com

Miasto/Region:Wrocław / cała Polska

Treść oferty:

DLA NASZEGO KLIENTA POSZUKUJEMY KANDYDATA NA STANOWISKO:

Szczegóły zapytania:

projekt / klient: BANK

zaangażowanie: pełny etat

zadanie: 50% zdalnie, 50% stacjonarnie (mile widziane osoby z okolic Wrocławia)

metodyka: zwinna, praca z zespołami w 3 różnych lokalizacjach

minimalne doświadczenie: roczny staż na podobnym stanowisku

data rozpoczęcia: 01.04.2021

 Cele stanowiska:

  • Rozwijanie aplikacji własnych, spełniających potrzeby biznesowe Banku, zgodnie z procedurami obowiązującymi w Departamencie Rozwoju Aplikacji oraz najlepszymi praktykami branżowymi.
  • Parametryzowanie i konfigurowanie systemów informatycznych w zakresie niezbędnym do realizacji potrzeb biznesowych Banku.

Główne zadania:

  • Analiza, projektowanie i programowanie projektów zleconych przez przełożonego.
  • Dbałość o spójność architektoniczną rozwiązań IT
  • Dokumentowanie zastosowanych rozwiązań.
  • Raportowanie czasu pracy.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka Java  ( wersja 8 i 11), znajomość języków skryptowych np. Python
  • Znajomość obiektowych wzorców projektowych oraz paradygmatu funkcyjnego
  • Znajomość stosu Spring, w szczególności MVC i Data.
  • Umiejętność projektowania relacyjnych (MS SQL, Oracle) oraz nierelacyjnych (Elastic Search, Redis) baz danych
  • Znajomość Apche Kafka
  • Mile widziana znajomość  Kubernetes/Docker,
  • Zmysł RnD. Samodzielność w wyszukiwaniu rozwiązań
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją techniczną

Umiejętności:

  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Innowacyjność. Umiejętność kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy w zespole rozproszonym
  • Stale podnoszona wiedza nt. rozwiązań rozwoju aplikacji

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 74 wyświetleń oferty [JAVA DEVELOPER Wrocław]