Stanowisko:

Przedstawiciel handlowy Polska

Firma: EWS GmbH & Co. KG

Miasto/Region:Niemcy / cała Polska

Treść oferty:

Dział

Sprzedaż międzynarodowa

Obowiązki

  • Prozyskiwanie nowych klientów na terenie całej Polski.
  • Obsługa istniejących i nowych, polskich klientów.
  • Doradztwo w zakresie produktów i argumentacja.
  • Sprzedaż i realizacja zamówień oraz wsparcie dla inicjatyw sprzedażowych.

Wymagania

  • Umiejętności sprzedażowe, zaangażowanie, umiejętności negocjacyjne.
  • Szkolenie handlowe i doświadczenie w sprzedaży wewnętrznej, umiejętności komunikacyjne, przyjazny i pewny sposób komunikacji, znajomość MS Office, doświadczenie w systemie zarządzania zapasami pożądane, ale nie niezbędne, dobre zrozumienie techniczne, duch pracy zespołowej i elastyczność.
  • Język polski, jako język ojczysty oraz bardzo dobra znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy

  • Wysoce zmotywowany i doświadczony zespół sprzedaży międzynarodowej.
  • Intensywne szkolenia w zakresie wszystkich procesów i narzędzi IT.
  • Umowa na czas nieokreślony, po przejściu okresu próbnego.
  • 30 dni urlopu rocznie.

Miejsce pracy / godziny pracy:

Niemcy, praca biurowa w siedzibie firmy w Handewitt koło Flensburga
08:30 - 17:00, 40 godzin tygodniowo

Rozpoczęcie pracy

Od zaraz

Aplikacja

W języku niemieckim lub angielskim.
Pocztą lub e-mailem, z wymaganiami dotyczącymi wynagrodzenia.

Adres

EWS GmbH & Co. KG
Frau Nicole Wagner
Am Bahnhof 20
24983 Handewitt
Niemcy
Tel.: +49 (0) 4608 60 75 – 525
E-mail: n.wagner@photovoltaics.eu
Website: www.photovoltaics.eu/pl

Więcej informacji na temat tego stanowiska, innych ofert pracy oraz naszej firmy można znaleźć na stronie www.photovoltaics.eu/jobs

Nasz artykuł w specjalnym dodatku do gazety Karriere im Norden" (SHZ, maj 2020).

O nas

Die EWS GmbH & Co. KG została założona w 1985 roku i jest dziś jednym z wiodących hurtowników i dostawców systemowych komponentów fotowoltaicznych w Europie Północnej.

Z doświadczonym zespołem 80 inżynierów, pracowników sprzedaży i  serwisu pracowników serwisowych, przedsiębiorstwo, które ma siedzibę w Handewitt bezpośrednio przy granicy z Danią. Firma dostarcza stale rosnącą liczbę instalacji, do stale rosnącej liczba partnerów instalatorskich w Niemczech i Europy Północnej.

Jako "partner handlowy EWS wspiera swoich klientów poprzez szeroki zakres wsparcia, z szerokim planowaniem projektów i wsparciem sprzedaży, działaniami marketingowymi,jak również kompleksowy pakiet usług posprzedażowych.

Do mocnych stron firmy należą również dostawy "just-in-time" oraz indywidualne wsparcie sprzedaży. EWS stawia na najwyższe wymagania jakościowe, sprzedawanym przez siebie komponentom i współpracuje wyłącznie z renomowanymi producentami. Liczne oferty informacyjne i szkoleniowe, jak również regularne informacje techniczne zapewniają przewagę wiedzy zarówno własnym pracownikom, jak i przedsiębiorstwom partnerskim EWS.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 36 wyświetleń oferty [Przedstawiciel handlowy Polska Niemcy]