Stanowisko:

DORADCA DS. ŻYWIENIA I PRODUKCJI DROBIARSKIEJ

Firma: AGROLOK

Miasto/Region:rejon działania do wyboru: Polska centralna i północna lub Polska centralna i południowa / dolnośląskie

Treść oferty:

Zadania:

  • bilansowanie dawek żywieniowych
  • doradztwo w zakresie hodowli drobiu dla klientów oraz pionu handlowego firmy

Oczekiwania:

  • znajomość branży rolniczej ze szczególnym uwzględnieniem produkcji drobiarskiej (min 2 lat)
  • wykształcenie zootechniczne lub pokrewne
  • doświadczenie w żywieniu drobiu
  • umiejętność posługiwania się programami optymalizującymi

Zapewniamy:

  • dostęp do najnowszej wiedzy branżowej
  • konkurencyjne warunki zatrudnienia
  • prywatną opiekę medyczną
  • samochód i inne narzędzia pracy

C.V. i list motywacyjny prosimy wysyłać za pomocą

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 16 wyświetleń oferty [DORADCA DS. ŻYWIENIA I PRODUKCJI DROBIARSKIEJ rejon działania do wyboru: Polska centralna i północna lub Polska centralna i południowa]