Stanowisko:

Konsultant/-ka ds. Sprzedaży

Firma: T-Mobile Polska S.A.

Miasto/Region:Warszawa / dolnośląskie

Treść oferty:

ZADANIA, KTÓRE NA CIEBIE CZEKAJĄ:

  • Sprzedaż pełnej gamy produktów i usług świadczonych przez T-Mobile z wykorzystaniem dostępnych kanałów sprzedaży;
  • Realizacja indywidualnych celów sprzedażowych, jakościowych i ilościowych;
  • Profesjonalna obsługa Klientów T- Mobile;
  • Budowanie przewagi rynkowej poprzez posprzedażową obsługę abonentów Sieci T-Mobile.

W REALIZACJI ZADAŃ POMOŻE CI:

  • Nieprzeciętny potencjał handlowy;
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich;
  • Umiejętność współpracy w zespole, dużo energii i wychodzenie z inicjatywą;
  • Silne zorientowanie na realizację wyniku i pragnienie osiągania sukcesów;
  • Pewność siebie i elastyczność w myśleniu;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office.

CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ?

Właśnie otwieramy nowy sklep firmowy T-Mobile przy CH King Cross w Warszawa Praga - nowy zespół, nowe oferty, nowe możliwości! Może to szansa dla Ciebie? Nie musisz mieć doświadczenia w sprzedaży, nie pytamy Cię o wiek! Najważniejsze jest Twoja motywacja, zaangażowanie i umiejętność budowania dobrych relacji - nie tylko z klientem, ale także tych w zespole. W zamian oferujemy Ci naprawdę dobry system premiowy, rozwój i szkolenia wewnątrz firmy, czy platformę, w ramach której sam zdecydujesz jakie chcesz mieć benefity.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 21 wyświetleń oferty [Konsultant/-ka ds. Sprzedaży Warszawa]