Stanowisko:

Młodszy Konsultant/-ka ds. Obsługi Klienta i Sprzedaży

Firma: T-Mobile Polska S.A.

Miasto/Region:Łódź / dolnośląskie

Treść oferty:

ZADANIA, KTÓRE NA CIEBIE CZEKAJĄ:

  • Budowanie wizerunku jednej z najlepszych marek na świecie
  • Dbałość o rodzinną atmosferę w relacji z klientami
  • Promowanie najlepszych usług i produktów na rynku z szerokim uśmiechem na ustach
  • Sprzedaż najwyższej jakości produktów
  • Budowanie przewagi rynkowej poprzez posprzedażową obsługę abonentów sieci T-Mobile
  • Praca w pozytywnie nastawionym zespole

W REALIZACJI ZADAŃ POMOŻE CI:

  • Nastawienie na zdrową rywalizację
  • Umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych bez skryptów i narzuconych schematów
  • Gotowość do pracy zmianowej 7-23 (pn-n)
  • Łatwość w nawiązywaniu znajomości
  • Ciekawość świata i otwartość na nowinki
  • Silne zorientowanie na realizację wyniku i pragnienie osiągania sukcesów
  • Doświadczenie w obsłudze klienta (dodatkowy atut)

CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ?

Dzisiaj technologie pozwalają naszym Klientom prowadzić biznes, spełniać marzenia i dbać o relacje z bliskimi. Dzięki pracy w T-Mobile możesz być częścią życia naszych Klientów. Chcesz być na bieżąco z nowinkami ze świata technologii i telekomunikacji? Chcesz się ciągle rozwijać, a do tego praca z ludźmi napędza Cię do działania? Chcesz mieć realny wpływ na swoje wynagrodzenie, a do pracy motywuje Cię realizacja celów? Posiadasz doświadczenie w obsłudze klienta? Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałeś/-aś twierdząco to nie czekaj i aplikuj do nas!

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 14 wyświetleń oferty [Młodszy Konsultant/-ka ds. Obsługi Klienta i Sprzedaży Łódź]