Stanowisko:

Konsultant/-ka ds. Sprzedaży

Firma: T-Mobile Polska S.A.

Miasto/Region:Chorzów / dolnośląskie

Treść oferty:

ZADANIA, KTÓRE NA CIEBIE CZEKAJĄ:

  • Sprzedaż pełnej gamy produktów i usług świadczonych przez T-Mobile z wykorzystaniem dostępnych kanałów sprzedaży
  • Realizacja indywidualnych celów sprzedażowych, jakościowych i ilościowych
  • Profesjonalna obsługa Klientów T- Mobile
  • Budowanie przewagi rynkowej poprzez posprzedażową obsługę abonentów Sieci T-Mobile

W REALIZACJI ZADAŃ POMOŻE CI:

  • Nieprzeciętny potencjał handlowy poparty doświadczeniem i sukcesami w sprzedaży produktów i/lub usług
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich
  • Umiejętność współpracy w zespole, dużo energii i wychodzenie z inicjatywą
  • Silne zorientowanie na realizację wyniku i pragnienie osiągania sukcesów
  • Pewność siebie i elastyczność w myśleniu
  • Dobra znajomość pakietu MS Office

CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ?

Dzisiaj technologie pozwalają naszym Klientom prowadzić biznes, spełniać marzenia i dbać o relacje z bliskimi. Dzięki pracy w T-mobile możesz być częścią życia naszych Klientów. Obecnie poszukujemy nowych zmotywowanych osób do naszego Sklepu Firmowego! Może to szansa dla Ciebie? Nie musisz mieć doświadczenia w sprzedaży, nie pytamy Cię o wiek! Najważniejsze jest Twoja motywacja, zaangażowanie i umiejętność budowania dobrych relacji - nie tylko z klientem, ale także tych w zespole. W zamian oferujemy Ci naprawdę dobry system premiowy, rozwój i szkolenia wewnątrz firmy, czy platformę, w ramach której sam zdecydujesz jakie chcesz mieć benefity.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 23 wyświetleń oferty [Konsultant/-ka ds. Sprzedaży Chorzów]