Stanowisko:

Specjalista Elektryk - Automatyk

Firma: CAVATINA HALL

Miasto/Region:Bielsko-Biała / śląskie

Treść oferty:

Twój zakres obowiązków

  • obsługa, konserwacja i serwis układów zasilania budynku;
  • obsługa i konserwacja systemu SAP (Sygnalizacja Alarmu Pożaru);
  • konserwacja i serwis sytemu BMS (System Zarządzania Budynkiem);
  • monitorowanie, konserwacja oraz serwis systemów klimatyzacji oraz wentylacji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne - elektryk, automatyk, elektronik;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku – min. 4 lata;
  • świadectwo kwalifikacyjne SEP G1 do 20kV w zakresie eksploatacji;
  • doświadczenie w serwisowaniu systemów SAP, BMS;
  • znajomość systemów sterowania klimatyzatorów, central wentylacyjnych i agregatów chłodu;
  • doświadczenie w zakresie utrzymania ruchu instalacji klimatyzacji i wentylacji, systemów grzewczych, wodno-kanalizacyjnych;
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną i schematami elektrycznymi;
  • doświadczenie w zakresie instalacji elektrycznych, rozdzielnic, systemów sterowania;
  • diagnozowanie stanu elementów, układów i urządzeń elektrycznych;
  • planowanie i nadzorowanie ruchu sieci elektroenergetycznej;
  • znajomość systemów automatyki przemysłowej i aparatury kontrolno-pomiarowej;
  • umiejętność analizy oraz praktycznego rozwiązywania problemów technicznych;
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 m;
  • znajomość obsługi komputera.

To oferujemy

  • pracę przy nowatorskim projekcie uruchomienia nowoczesnej sali koncertowej na blisko 1000 osób;
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego;
  • konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy;
  • dodatkowe benefity;
  • miłą atmosferę pracy w kreatywnym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przysyłanie swojej aplikacji za pomocą przycisku

CAVATINA HALL jest pierwszą w Polsce salą koncertową na tysiąc miejsc powołaną do służby publiczności przez Grupę Cavatina – lidera rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Cavatina Hall powstaje w centrum Bielska-Białej, jednym z najpiękniejszych polskich miast, leżącym u stóp malowniczych Beskidów. To nie tylko pogranicze wielu kultur, ale przede wszystkim centrum rozwoju usług dla biznesu i wysokich technologii: od branży informatycznej zaczynając, na lotniczej kończąc. Sala koncertowa znajduje się w unikalnym i nowoczesnym biurowcu klasy A, łączącym funkcje komercyjne z kulturalnymi. To pierwszy tego typu budynek mixed-use w tej części Europy.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 40 wyświetleń oferty [Specjalista Elektryk - Automatyk Bielsko-Biała]