Stanowisko:

Sprzątanie (k/m) – Niemcy

Firma: Concept Plus Sp. z o.o.

Miasto/Region:Vreden(DE)/ Lingen/Meppen/Haren / cała Polska

Treść oferty:

Zakres obowiązków:

  • Sprzątanie domków letniskowych, prywatnych domów, przychodni lekarskich, biur itp.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na dłuższy okres bezpośrednio u pracodawcy
  • Wynagrodzenie w wysokości 11,50 € brutto/h
  • Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
  • Zorganizowane komfortowe zakwaterowanie

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego mile widziana
  • Sumienność, rzetelność
  • Wytrzymałość fizyczna

Zapraszamy do kontaktu tel.
+48 505 865 179
+48 81 440 09 72

lub

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta osoby sprzątającej.

Liczba wakatów: 3

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 61 wyświetleń oferty [Sprzątanie (k/m) – Niemcy Vreden(DE)/ Lingen/Meppen/Haren]