Stanowisko:

Asystent Sprzedaży w Dziele Eksportu

Firma: HUMAN FOCUS SP. Z O.O.

Miasto/Region:Brzeg / opolskie

Treść oferty:

Kogo szukamy?

Poszukujemy samodzielnej osoby, zainteresowanej rozwojem w obszarze eksportu, którą cechują zdolności interpersonalne, kreatywność oraz super organizacja pracy.

Ponadto wymagamy:

  • Doświadczenia w dziale sprzedaży lub technicznym
  • Dobrej znajomość języka angielskiego

Znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem

Nowa osoba podejmując pracę otrzyma zadania z poniżej listy:

  • Utrzymywanie i rozwijanie pozytywnych relacji z klientami.
  • Przygotowanie ofert handlowych oraz procesowanie zamówień.
  • Współpraca z innymi działami firmy (Produkcja, Logistyka, Zakupy).
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji.
  • Ciągłe doskonalenie wiedzy technicznej w zakresie produktowym

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o nowoczesnym zapleczu produkcyjnym
  • Indywidualnie ustalony poziom wynagrodzenia (na okresie próbnym 4 000 – 4200 brutto) oraz premię
  • Możliwości rozwoju
  • Nowoczesne zaplecze produkcyjne

Firma Human Focus Sp. z o.o. widnieje w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod nr 7910 i od 2011 roku dostarcza kompleksowe rozwiązania rekrutacyjne.

Nasz Klient to producent systemów przeciwsłoneczne na rynki europejskie, mający w ofercie fasady, rolety, żaluzje, markizy.

Obecnie poszukujemy kandydatów / kandydatek na stanowisko na stanowisko:

Lokalizacja: Brzeg

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 44 wyświetleń oferty [Asystent Sprzedaży w Dziele Eksportu Brzeg]