Stanowisko:

Cieśla szalunkowy

Firma: Neobudma Sp.z o.o.

Miasto/Region:Holadia / cała Polska

Neobudma to polska firma budowlana z kilkunastoletnią tradycją, posiadająca ugruntowaną pozycję na rynku krajowym oraz zagranicznym, działająca przede wszystkim na terenie Niemiec, Austrii i Holandii. Specjalizujemy się w budownictwie konstrukcyjnym. Zajmujemy się wykonywaniem budynków w stanie surowym jak również montażem z prefabrykatów.

www.neobudma.pl

Twój zakres obowiązków:

  • wykonywanie szalunków pod konstrukcje betonowe,

montaż/demontaż szalunków tradycyjnych i systemowych Peri, Doka lub podobnych,

  • wykonywanie pozostałych, zlec

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku cieśli,

  • wiedza i doświadczenia z zakresu prac ciesielskich i betoniarskich,

  • praktyczna znajomość systemów: Peri, Doka,

  • znajomość zasad bezpieczeństwa i regulaminu pracy na budowie

To oferujemy:

stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • bezpłatne zakwaterowanie,

bezpłatny dojazd z miejsca zakwaterowania do pracy,

  • opiekę polskiego koordynatora,

  • regularnie płacone pensje miesięczne,

  • odzież robocza,

  • uczestnictwo w ciekawych projektach.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 40 wyświetleń oferty [Cieśla szalunkowy Holadia]