Stanowisko:

Inspektor Nadzoru Inwestorskiego

Firma: Wojskowa Akademia Techniczna

Miasto/Region:Warszawa / mazowieckie

Treść oferty:

Wymagania pożądane od kandydatów:

  • wykształcenie techniczne średnie lub wyższe inżynierskie;
  • posiadanie minimum 5 letniego, udokumentowanego stażu pracy na takim samym lub podobnym stanowisku;
  • uprawnienia budowlane;
  • przynależność do Izby Inżynierów Budownictwa
  • bardzo dobra znajomość zagadnień i przepisów z zakresu prawa budowlanego;
  • dobra znajomość aplikacji MS Office;
  • odpowiedzialność, punktualność, umiejętność pracy pod presją czasu;
  • dobra organizacja czasu pracy i umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów;
  • komunikatywność, otwartość i predyspozycje do pracy zespołowej.
  • wysoka kultura osobista

Zakres obowiązków:

  • znajomość ustawy Prawo budowlane, Norm i przepisów branżowych;
  • znajomość programów do kosztorysowania, NORMA, lub inne programy
    do kosztorysowania,
  • reprezentowanie inwestora na budowie poprzez sprawowanie kontroli zgodności jej realizacji z projektem i pozwoleniem na budowę, przepisami prawa oraz zasadami wiedzy technicznej,
  • przygotowywanie założeń projektowych, wykonywanie przedmiarów robót, kosztorysów inwestorskich i STWiORB na potrzeby WAT,
  • prowadzenie nadzorów budowlanych:
    - w zakresie robót budowlanych wykonywanych przez wykonawców na zlecenie WAT;
    - nad dokumentacjami technicznymi (projektowo-kosztorysową i projektowo-wykonawczą)     wykonywanymi  przez wykonawców na zlecenie WAT;
    - w zakresie usuwania wad stwierdzonych przy odbiorze oraz w okresie rękojmi i gwarancji;
  • przygotowywanie korespondencji z wykonawcami w zakresie realizowanych umów na roboty i prace projektowe oraz stwierdzonych wad przy odbiorze i w okresie rękojmi i gwarancji,
  • udział w pracach komisji przetargowej i wizjach lokalnych, redagowanie odpowiedzi na zapytania wykonawców,
  • znajomość i przestrzeganie w praktyce aktów normatywnych dotyczących realizacji robót budowlanych.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Uczestnictwo w realizacji ciekawych projektów

Dodatkowe informacje

tel.: 261 837 131261 839 260

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Zastrzegamy sobie prawo zakończenia rekrutacji wcześniej
lub  pozostawienia bez rozstrzygnięcia.

Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie

ogłasza nabór na stanowiska:

w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji urządzeń technicznych, telekomunikacyjnych oraz elektrycznych i elektroenergetycznych

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 50 wyświetleń oferty [Inspektor Nadzoru Inwestorskiego Warszawa]