Inżynier Kontroli Robotów - Super High-Tech industrial Robot

Firma: Recruit Europe

Miasto/Region:Wrocław / dolnośląskie

Treść oferty:

Zadania:

  • Set-up, przyuczanie, tworzenie lub edycja programów, itp. dla robotów
  • Tworzenie, edycja, naprawa, analiza programów tworzonych w języku drabinkowym do PLC (Mitsubishi, Siemens, Toyopuc)
  • Tworzenie, edycja, naprawa, analiza ekranu na potrzeby HMI- panelów dotykowych (Mitsubishi GOT, Proface, itp.)
  • Naprawa lub modyfikacja okablowania wewnątrz szafy sterowniczej w przypadku wystąpienia problemów
  • Trening pod okiem kierownika działu (Japończyka) w celu pozyskania lub podniesienia kwalifikacji i umiejętności
  • Wykonywanie powyższych czynności w warsztacie firmowym lub na terenie fabryki klienta
  • Możliwe delegacje nie tylko na terenie Polski, ale i w obrębie Unii Europejskiej, Wielkiej Brytanii, Turcji, Rosji, USA, Japonii, itp.
  • Dbanie o wizerunek i dobro firmy
  • Wykonywanie poleceń przełożonego

Oczekujemy:

  • Zaangażowania
  • Gotowości do wyjazdów służbowych (Europa, Ameryka, Meksyk, Japonia, itp.)
  • Znajomości oprogramowania MSOffice
  • Umiejętności pracy ze stresem
  • Dotrzymywania terminów wyznaczonych przez klienta

Umiejętności:

  • Wiedza ogólna o obsłudze klienta przemysłowego
  • Profesjonalizm i aktualna wiedza techniczna
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Priorytetyzowanie zadań
  • Konieczna jest znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana podstawowa znajomość języka japońskiego (warunek niekonieczny)

Środowisko pracy:

Podczas wykonywania obowiązków służbowych pracownik będzie przebywać regularnie w fabrykach, w środowisku przemysłowym. Związane to będzie z częstymi wyjazdami do klientów (nawet do 50% czasu pracy). Od pracownika będą wymagane takie czynności jak: długie stanie, chodzenie oraz sięganie dłońmi i ramionami w mało dostępne miejsca, podnoszenie przedmiotów do 20 kg.

Nasza oferta:

  • Praca w renomowanej firmie z zagranicznym kapitałem
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość lepszego poznania języka japońskiego
  • Praca w Unii Europejskiej i poza nią (Meksyk, Ameryka, Japonia, itp.)
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Liczne szkolenia organizowane w firmie i poza firmą
  • Rzetelny i długi proces wdrożenia
  • Wsparcie specjalistów podczas wyjazdów aż do uzyskania odpowiedniego stopnia samodzielnego wykwalifikowania
  • Prywatna opieka lekarska Medicover
  • Ubezpieczenie grupowe częściowo pokrywane przez pracodawcę

www.recruit.com.pl

www.recruit-europe.eu

Międzynarodowa firma (Super High-Tech industrial Robot ), producent High Tech industrial Robot, poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko:  Inżynier Kontroli Robotów. To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole. Jeśli posiadasz min. 0-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku Inżynier Serwisu oraz znajomość angielskiego na co najmniej poziomie dobrym, nie wahaj się, aby aplikować na wspomniane stanowisko.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 26 wyświetleń oferty [Inżynier Kontroli Robotów - Super High-Tech industrial Robot Wrocław]