Stanowisko:

SPECJALISTA/ KIEROWNIK DZIAŁU ZAKUPÓW

Firma: HR Support

Miasto/Region:Opole, Strzelce Opolskie, Krapkowice, Kędzierzyn Koźle, Kluczbork / opolskie

Treść oferty:

OBOWIĄZKI:

  • kierowanie zespołem oraz działem zakupów
  • utrzymywanie dobrych relacji z dostawcami
  • negocjacje z kontrahentami
  • tworzenie oraz monitorowanie polityki zakupowej firmy
  • zlecanie bieżących obowiązków wynikających z pracy w dziale zakupów
  • odpowiedzialność za dział i zadania związane z zakupami

WYMAGANIA:

  • min.5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • najomość zagadnień łańcucha dostaw
  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1 w mowie i piśmie
  • wykształcenie wyższe - techniczne lub logistyczne
  • znajomość MS Office
  • umiejętności negocjacyjne oraz zarządzania personelem

PRACODAWCA OFERUJE:

  • stabilne zatrudnieniu w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przyjazną atmosferę pracy
  • pracę w rozwojowej firmie dającej duże możliwości samorozwoju

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, firmy zajmującej się produkcją podzespołów do samochodów elektrycznych, wiązek kablowych oraz systemów elektronicznych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 29 wyświetleń oferty [SPECJALISTA/ KIEROWNIK DZIAŁU ZAKUPÓW Opole, Strzelce Opolskie, Krapkowice, Kędzierzyn Koźle, Kluczbork]