Stanowisko:

Specjalista ds. audytów wewnętrznych / analiz compliance

Firma: CAVATINA

Miasto/Region:Bielsko-Biała / śląskie

Treść oferty:

Obowiązki:

  1. rozpoznawanie, ujawnianie, badanie i eliminowanie zjawisk niepożądanych w działalności firmy,
  2. analiza odstępstw od obowiązujących procedur, ustalanie i wyjaśnianie ich przyczyn, formułowanie wniosków dotyczących - zmian procedur oraz osób odpowiedzialnych,
  3. oddziaływanie na pracowników w celu usprawnienia pracy, pozyskiwanie danych i eliminacja nieprawidłowości oraz przeciwdziałanie niegospodarności,
  4. bieżące informowanie kierownictwa o stwierdzonych nieprawidłowościach, zaleceniach odnośnie ich usunięcia i ich zapobieganiu w przyszłości,
  5. przeprowadzanie audytów wewnętrznych,
  6. przygotowanie i realizacja harmonogramu wewnętrznej kontroli,
  7. nadzorowanie wdrożenia zaleceń pokontrolnych przedstawionych w raportach z audytu (follow up) w celu weryfikacji ich skuteczności,
  8. aktywna współpraca ze wszystkimi działami w firmie.

Wymagania:

  1. ukończone studia wyższe (preferowany kierunek prawniczy lub ekonomiczny),
  2. co najmniej 5-letnie doświadczenie w pracy, w tym minimum 2 letnie doświadczenie w obszarze kontroli wewnętrznej,
  3. umiejętność raportowania i syntetycznego komunikowania,
  4. umiejętności analityczne,
  5. wysoką kulturę osobistą,
  6. praktyczną umiejętność w zakresie obsługi pakietu MS Office (PowerPoint, Word w szczególności Excel),
  7. wysokie kompetencje interpersonalne,
  8. umiejętność samodzielnego wykonywania zadań i odpowiedzialność za ich efekty,
  9. otwartość na nowe wyzwania,
  10. znajomość j. angielskiego.

To oferujemy:

  • udział w szkoleniach i konferencjach związanych z wykonywaną pracą,
  • darmowa nauka języków,
  • atrakcyjne i komfortowe biura,
  • ciekawą pracę w jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm sektora budownictwa biurowego,
  • duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego,
  • konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy.

CAVATINA GW Sp. z o.o. to spółka o stabilnej pozycji na rynku i bogatym doświadczeniu w realizacji projektów nieruchomościowych. Samodzielnie i niezależnie prowadzimy inwestycje począwszy od akwizycji nieruchomości, przez projektowanie, generalne wykonawstwo w zakresie budownictwa i fit-out, aż po komercjalizację. Realizacje Cavatina GW zlokalizowane są w siedmiu kluczowych z punktu widzenia rynku biurowego miastach Polski. Nasze budynki to między innymi: kompleks biurowców w Krakowie – Equal Business Park A, B, C i D, Diamentum Office i Carbon Tower we Wrocławiu, Chmielna 89 w Warszawie, Palio A w Gdańsku. Dołącz do pracowników grupy kapitałowej CAVATINA, jednego z liderów rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 30 wyświetleń oferty [Specjalista ds. audytów wewnętrznych / analiz compliance Bielsko-Biała]