Stanowisko:

Inspektor Działu Jakości

Firma: Cavatina

Miasto/Region:Kraków / małopolskie

Treść oferty:

Twój zakres obowiązków

  • Szczegółowa kontrola jakości i terminowości wykonywanych prac ogólnobudowlanych,
  • Weryfikacja pracy Kadr Budowy oraz wsparcie w zakresie przygotowania oraz realizacji robót budowlanych, przygotowania i nadzoru nad harmonogramami budów,
  • Odbiory robót,
  • Wsparcie budów w zakresie stosowanych rozwiązań technicznych,
  • Analiza i weryfikacja dokumentacji projektowej,
  • Przygotowywanie raportów jakości dotyczących poszczególnych Inwestycji,
  • Przygotowywanie i wdrażanie procedur jakości dotyczących realizacji Inwestycji,
  • Analiza i optymalizacja przyjętych rozwiązań technicznych, pod kątem jakościowym i finansowym.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie budowlanym,
  • Mile widziane uprawnienia budowlane
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku Inżynier budowy/Kierownik robót
  • Znajomość przepisów prawa budowlanego,
  • Znajomość procesów budowlanych,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Znajomość specyfiki robót budowlanych i instalacyjnych,
  • Samodzielność, odpowiedzialność, zdecydowanie i efektywność w działaniu,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Dyspozycyjność i mobilność,
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • udział w realizacji ciekawych projektów o wysokim standardzie,
  • zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy,
  • dobrą atmosferę pracy i wsparcie współpracowników,
  • karta Multisport dla pracownika i jego rodziny,
  • pakiet medyczny dla pracownika i jego rodziny,
  • udział w szkoleniach i konferencjach związanych z wykonywaną pracą,
  • nauka języków,
  • pyszna kawa,
  • atrakcyjne i komfortowe biura,
  • benefity:
    • dofinansowanie zajęć sportowych,
    • prywatna opieka medyczna.

Osoby zainteresowane prosimy o przysyłanie swojej aplikacji za pomocą przycisku

CAVATINA GW Sp. z o.o. to spółka o stabilnej pozycji na rynku i bogatym doświadczeniu w realizacji projektów nieruchomościowych. Samodzielnie i niezależnie prowadzimy inwestycje począwszy od akwizycji nieruchomości, przez projektowanie, generalne wykonawstwo w zakresie budownictwa i fit-out, aż po komercjalizację. Realizacje Cavatina GW zlokalizowane są w siedmiu kluczowych z punktu widzenia rynku biurowego miastach Polski. Nasze budynki to między innymi: kompleks biurowców w Krakowie – Equal Business Park A, B, C i D, Diamentum Office i Carbon Tower we Wrocławiu, Chmielna 89 w Warszawie, Palio A w Gdańsku. Dołącz do pracowników grupy kapitałowej CAVATINA, jednego z liderów rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 44 wyświetleń oferty [Inspektor Działu Jakości Kraków]