Stanowisko:

Montażysta stoisk targowych

Firma: Firma PROARTE

Miasto/Region:Piekary Śląskie / śląskie

W związku z przygotowaniami do nowego sezonu targowego Firma PROARTE zaprasza do prężnego zespołu technicznego.

Miejsce pracy:
siedziba firmy w Piekarach Śląskich
oraz
ośrodki targowe w kraju i zagranicą

Obowiązki:

  • przygotowywanie elementów stoisk targowych,
  • prace stolarskie i budowlane (przycinanie do formatu, szlifowanie,  gipsowanie),
  • pakowanie, załadunek i rozładunek,
  • montaż stoisk zgodnie z projektem,
  • demontaż konstrukcji targowych,
  • prace przygotowawcze i naprawcze, czyszczenie elementów
  • dbanie o dobry wizerunek firmy.

Wymagania

  • umiejętność pracy w zespole,
  • dokładność,
  • dbałość o otoczenie pracy,
  • gotowość do podróży – montaże w różnych miastach Polski i Europy.

Mile widziane doświadczenie przy podobnych pracach oraz prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • pracę w zgranym zespole,
  • możliwość nabycia nowych umiejętności,
  • zatrudnienie na umowę (czas próbny, określony, nieokreślony  - nie zlecenie ani o dzieło),
  • diety wyjazdowe,
  • ubezpieczenie.

*ze względu na specyfikę branży wystawienniczej możliwa praca w weekendy.

W przypadku ewentualnych pytań prosimy o kontakt telefoniczny 32 386 00 84 , +48 797905581

CV proszimy przesyłać za pomocą poniższego przycisku

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 46 wyświetleń oferty [Montażysta stoisk targowych Piekary Śląskie]