Stanowisko:

Specjalista ds. logistyki

Firma: EPROS Sp. z o.o. Sp.k.

Miasto/Region:Grudziądz / kujawsko-pomorskie

Treść oferty:

Uprzejmie informujemy,
że będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.

Drukarnia EPROS jest przedsiębiorstwem założonym w 1989 roku, która poprzez najwyższej jakości usługi zdobyła opinię wysokiej klasy firmy poligraficznej. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych maszynistów offsetowych, introligatorów, specjalistów zakresie grafiki komputerowej oraz marketingu. Specjalizujemy się w wykonywaniu opakowań kartonowych z tektury litej oraz falistej. Wykonujemy również materiały reklamowych, typu: katalogi, foldery, notesy, broszury, ulotki, teczki ofertowe, plakaty, bloczki.

Zadania:

  • organizacja i nadzór nad realizacja krajowych  i międzynarodowych zleceń spedycyjnych
  • tworzenie i zapewnienie prawidłowego przepływu dokumentów dotyczących łańcucha logistycznego
  • monitorowanie i zapewnianie dostaw i wysyłek na czas zgodnie z wymaganiami klientów
  • kontakt z klientami w zakresie zamówień, dostaw, wysyłek (dostępność materiałów, dowody dostawy, kontakt z klientami firmami transportowymi)
  • przygotowanie dokumentów przewozowych (kontakt z klientami, firmą transportową, agencją celną)
  • nadzorowanie procesów związanych z reklamacjami

Wymagania:

  • co najmniej 2 lata doświadczenia w podobnej dziedzinie
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość MS Office i MS Excel
  • pracowitość, zaangażowanie i umiejętności komunikacyjne
  • silne umiejętności organizacyjne i umiejętność ustalania priorytetów
  • umiejętność współpracy i pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • umowę o pracę po okresie próbnym,
  • kontakt z najnowszymi technologiami i standardami,
  • możliwość doskonalenia dotychczasowych umiejętności i zdobywania nowych,
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 24 wyświetleń oferty [Specjalista ds. logistyki Grudziądz]